• مشخصات فنی

    1081441-E0-C,مدل تسلا 3 17-20 RR BY LH,1081441-E0-C,1081440-E0-C,درب عقب تسال,درب عقب tesal از چین,درب جلوی خودکار تسلا,درب جلو ماشین تسلا,درب ورودی تسلا چین,یک ماشین تسلا,قطعات جیپ جی سی ویتنی,قطعات جیپ جی سی ویتنی,یک ماشین تسلا 3 در پشتی,درب عقب تسلا مدل y,تسلا مدل x درب عقب,سوئیچ احتراق مدل تسلا,
    1081420-E0-C 1081420E0C 1081420E0C-AM TS MODEL 3 17-20 FR DOOR LH 1081421-E0-C 1081421E0C 1081421E0C-AM TS MODEL 3 17-20 FR DOOR RH 1081440-E0-C 1081440E0C 1081440E0C TS MODEL 3 17-20 RR DOOR RH 1081441-E0-C 1081441E0C 1081441E0C TS MODEL 3 17-20 RR DOOR LH 1081390-E0-C 1081390E0C 1081390E0C-AM TS MODEL 3 17-20 HOOD ALUM 1081401-E0-D 1081401E0D | TA1240100 1081401E0D-AM TS MODEL 3 17- FR FENDER W/LAMP HOLE LH 1081400-E0-D 1081400E0D 1081400E0D-AM TS MODEL 3 17- FR FENDER W/LAMP HOLE RH 1081460-E0-D 1081460E0D | 1601460E0A 1100229 TS MODEL 3 17-20 RR TRUNK 1110240-00-B 111024000B | 161086600آ | TA1225100 1100036 TS MODEL 3 17-19 FR PANEL 1104667-00-F 110466700F 1100046 TS MODEL 3 FR BUMPER SUPPORT 1084894-00-B 108489400B 1100044 TS MODEL 3 17-20 FR BUMPER LOWER SUPPORT 1493370-S0-A 1493370S0A | 1493370SOA 1100267 TS MODEL Y 21- HOOD ASSY 1495245-00-C 149524500C | 151627700دی 1100187 TS MODEL Y FR PANEL 1487601-00-C 148760100C 1100179 TS MODEL Y FR BUMPER SUPPORT UPPER 1505433-00-A 150543300A 1100181 TS MODEL Y FR BUMPER SUPPORT LOWER 1038384-S0-C 1038384S0C | 1051875E0G 1038384S0C TS MODEL S HOOD 6008022-E0-D 6008022E0D 6008022E0D TS MODEL S FR FENDER LH 6008027-E0-D 6008027E0D 6008022E0D TS MODEL S FR FENDER RH,1004794-00-B GPS Antenna 1097321-00-B Antenna, RH 1041575-00-B BOLT H CAM M14x2.00×114, RH 1041575-00-B BOLT H CAM M14x2.00×114, ماژول فنر هوا تطبیقی ​​MX 1066461-00-C, RH 1041575-00-B BOLT H CAM M14x2.00×114, ماژول فنر هوا تطبیقی ​​LH 1066466-00-C, RH 1041575-00-B BOLT H CAM M14x2.00×114, ماژول فنر هوا RH 1067461-25-C RR LH — MS2 DM 1067466-26-B ماژول فنر هوا RR RH — MS2 RWD 1067466-25-C ماژول فنر هوا ماژول فنری سیم پیچ عقب SEAL 1015620-03-D — DM S3 1015620-00-E ماژول فنری سیم پیچ عقب COMMON — S3 1015620-01-E ماژول فنری کویل عقب — DM S3 1015620-00-E B MOTOR — سقف RH 1003242-00-A MOTOR BLOCK LH 6008697-00-A MOTOR BLOCK RH 6008694 RETURN TUBE 1006398-00-A A-PILLAR CLIPS 6008691-00-E DRIVE TUBE — LEFT 6008690-00-E DRIVE TUBE — RIGHT 1035764-00-D MDLS, ASSY, MATPOINT ZINC ALUMINIUM 1007510-00-B REAR SHOCK TOWER HOLE SEAL FOAM SEAL 1021395-00-A ماژول تعلیق کویل عقب — DM S3 PERF 1015620-05-B REAR COILLE S3-05-05-05-1-1-1-1-1-1-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-2-1-2-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-1-2-1-2-1-2-1-1-2-1-2-05-05-05-05-2 REAR COIL ماژول فنر سیم پیچ عقب S3 1015620-00-E مشترک — مهره S2 1015620-01-E, FR, LH 1035765-00-D MDLS, ASSY, MATPOINT ZINC ALUMINIUM 1007510-00-B REAR SHOCK TOWER HOLE SEAL FOAM SEAL 1021395-00-A ماژول تعلیق کویل عقب — DM S3 PERF 1015620-05-B REAR COILLE S3-05-05-05-1-1-1-1-1-1-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-2-1-2-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-2-1-1-2-1-2-1-2-1-1-2-1-2-05-05-05-05-2 REAR COIL ماژول فنر سیم پیچ عقب S3 1015620-00-E مشترک — مهره S2 1015620-01-E, FR, RH 1033886-00-E مونتاژ سقف پانورامیک LINK — REAR LEFT 1034356-00-E PANORAMIC Roof LINK ASSEMBLY — REAR RIGHT 1005320-00-D GUIDE SHOE ASSEMBLY 10108BOLT, RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD, گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B, M5X16 1042506-00-B سیستم تعلیق عقب عقب-سمت چپ 1042507-00-B سیستم تعلیق عقب-سمت راست 1058539-00-B حالت تعلیق عقب-سمت چپ-دوتایی 1058540-00-B سیستم تعلیق عقب-راست-دوتایی موتور 1003043-S00 -یک قاب پایه سقف 2.1 کیت ASY, SERVICE 1003043-S0-B قاب پایه سقف 2.5 کیت ASY, SERVICE 1004537-00-A BLT WSHR FLAT M6-1.00×16 ZnAl 1006392-00-A NUT RVT HEX FLAT HD M5X0.8 STL 1006394-00-A CLOSED END POP08C RIVET CLOSED END 1008C,PFLG,M6,SST 1054470-00-A SCR,M5x25[08.8]-05 1012951-00-گیره لوله B,0.250در DIA,0.281که در,وینیل 1013843-00-A CLIP, DRAIN TUBE HARN STUD MOUNT 1013883-00-A DUAL LOCK 250 25× 35 1015888-00-C BLT,BTN,M6,SST 1054470-00-A SCR,M5x16[10.9]-BK-X-SP-05 1018062-00-RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,M6[پلاستیک]-DOME 1019258-00-A NETPADS شیشه ای متحرک 1020172-00-A Sunshade CARRIER TAB FLOCKED TAPE 1020173-00-A Sunshade CARRIER HOLE FLOCKED TAPE FLOCKED TAPE 102058, 100× 30 1024353-00-A BOLT M6-1.00×18 T30 ECOFIX FLANGE HD 1026912-00-A RIVNUT,KNURL,M5.0.50-2.54، STL,فویل بوتیل ZNNI-PLTSL 1032246-00-A, 40×40, 1 ضخامت میلی متر 1034958-00-A NUT HF M5 PC8 1043739-00-B NET PAD, 40سقف پانورامیک X8X1.5 1064454-00-B 2.1 MOUNT SPACER 6008629 قفل دوگانه 250 15× 75 1004296-00-A RIVNUT,KNURL,M5,0.50-3.30 GRP L,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,ZNC 1008889-00-A SCR PAN TRX ST 4.2X16 ZnBlue 1010438-00-B BLT,SHBC,M6x20- پچ 1019219-00-B جدا کننده سقف شیشه ای ثابت LH و RH 1025689-00-A SHIM STOCK-PETG (508 ایکس 1270 ایکس 0.76 میلی متر) 1031102-00-JW-C2 1002731-00-A BAFFLE, کاهش نویز KLUBER, 1KG 1034957-00-B CLIP 23MM X 26MM X 12MM 1048645-00-A سیلانت, BETASEAL EXPRESS 1048647-00-B Net PAD — 40X8X3.5MM 1054077-00-B Net PAD, 25mm x 25mm x 2mm پرایمر 1059658-00-A, BETAPRIME, 10پروموتر ML 1076300-00-A, چسبندگی 4298 PACKET 1089957-00-A LUBE, RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD 205 2007207 NUT HF M6-1.00[8]ZnAl 1043961-00-B RR STABAR ASSY, 20MM 1043962-00-B RR STABAR ASSY, 21MM 6007092-00-B RR SUSP SUSP PASSIVE پایدار — S3, S2 با هوا 2007116 BOLT HF M10x1.50×25 [10.9]-G720 6007100-00-A RR SUSP STABAR LINK ASY 1053588-S0-B کیت APPLIQUE PAINTED FR, SERVICE 1038607-00-A TAPE, RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD,18RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD,0.005کیت LH APPLIQUE ″ T 1053618-S0-B رنگ آمیزی شده, SERVICE 1053619-S0-B کیت RH APPLIQUE جانبی رنگ شده, SERVICE 1052493-00-A مونتاژ در قفسه سقفی 1016227-00-A مهره,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,FR LH 1447650-00-A LH DM Jounce Hose Bracket 1038627-00-A RH DM Jounce Hose Bracket 1038628-00-A LH MANDO BRAK HSE — REAR — LEFT 1088732-00OCE 1088732-000-000 شیلنگ ترمز — عقب — راست 1088733-00-C شیلنگ ترمز JJUNCE RR RH 6006357-00-D Banjo Bolt,RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD[RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD]-RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD-04 1045528-00-C BRKT, پایه قفسه سقف 1052779-00-A GASKET, قفسه سقف BRKT 1048666-00-A ROUF RACK SUPPORT BLOCK 1016074-00-A TAPE, حلقه نصب در قفسه سقف 88×12.7 1021416-00-D RR SUSP LCA ASSY 2007076 قفسه سقف BRKT 1052779-00-A ROUF RACK SUPPORT BLOCK 1048666-00-A TAPE, قفسه سقف BRKT 1052779-00-A ROUF RACK SUPPORT BLOCK 1048666-00-A TAPE, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز[10] ZNFL 1021422-00-B RR SUSP INTEGRAL LINK ASSY PERF PLUS 2007089 قفسه سقف BRKT 1052779-00-A ROUF RACK SUPPORT BLOCK 1048666-00-A TAPE [10]-ماژول فنر سیم پیچ جلو HS 1025598-00-P — S3 1015619-00-D ماژول فنری سیم پیچ جلو — S2 1015619-01-E ماژول تعلیق سیم پیچ جلو — S3 1015619-00-D -G NUT HF M8x1.25 10-ZnAl-W 2007062 قفسه سقف BRKT 1052779-00-A ROUF RACK SUPPORT BLOCK 1048666-00-A TAPE [10]-G720 1043053-00-A BOLT HF M12x75 PC109 2007063-00-B NUT HFPT M12x1.75 [10]-M3.0-1.12×10، دلتا PT 2007077 واشر FL M12x45x2.5 [10]-G720 1027426-00-C مجموعه تعلیق پیوند بالایی عقب — بلوک بادامک عقب دو موتوره 6008661-00-C — بلوک بادامک عقب چپ 6008673-00-C- 1015915-00-B قاب سانروف به بدنه 1033823-00-B براکت توقف- سقف پانوراما 1006579-00-A BOLT M6x1.00×20 HEAD TORX ZINC ALUMINIUM 1014448-00-A واشر, CALIPER 1013298-00-A ASY, M6, 16میلی متر OD, 0.8mm THICK 1028319-00-B B-PILLAR SPACER 1045677-00-B REAR GLASS FRAME Net PAD 6008668-00-A Net PAD FRONT 1024426-00-A BRKT, CONNECT B-PILLAR Roof BOW PANO LH 1024427-00-BRKT, CONNECT B-PILLAR Roof BOW PANO RH 6008684-00-E DRAIN TUBE-FRONT 1008371-00-E A-PILLAR DRAIN TUBE BACKET MONTING TUBE — چپ 1008372-00-E BINTTUBE-FRONT 1008371-00-E DRAIN TUBE-REAR LH 1013245-00-F DRAIN TUBE-REAR RH 6008686-00-D FRONT CROSS MEMBER 1020362-00-B فوم وینیل با روکش بوتیل 4.8 MM DIA 1027911-00-H AIR SUSP COMPRESSOR 1013834-00-D AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY W/ FILL VALVE 1061821-00-B AIR SUSP LINE INTAKE - B AIR SUSP LINE INTAKE 1060-4674-B - 1060-4674-1060-00-00-00-00-00-00-01-00-00-00 B یک BLT HF M6-1.00×20[8.8]ZnAlW 1027916-00-A AIR SUSP COMPRESSOR SEAT SPRING SEAT 1027914-00-A AIR SUSP COMPRESSOR SPRING 1027912-00-A AIR SUSP COMPRESSOR SPRING SEAT-AIR SUSP COMPRESSOR WASHERING SEAT 1027917-00,FL,M6x25، STL,ZNNI 1060855-00-A AIR SUSP COMPRESSOR BRKT — MODEL S 1027919-00-B AIR SUSP Valve BLOCK 1008169-00-A SCR, RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,ZNC 1006528-00-A BLT M6x1.00×50 [8.8]-D-ZnAl-W 1006529-00-A BOLT HF M6X18 PC88 MAT 2007220 BOLT M6-1.00×12 ZINC ALUMINIUM 1010416-00-B U-NUT,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب 1,3.5 ابا سال نو مبارک 4.5 ضخیم 1006534-00-A BLT,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,M6,SST 1054470-00-A SCR,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب[RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD]-RND-10 1457645-00-A AIR Reservoir, MODEL S 1053620-S0-B ASY, COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20 2.1 COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20, COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20, COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20 2.5 COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20, COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20, COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20 2.1 COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20, SERVICE 1053621-S0-C ASY, COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20 2.5 COMP SERVICE JUMPER 1457501-00-A AIR SUSP COMPRESSOR 1027911-00-H AIR SUSP RESERVOIR MOUNT ASY CO W/ FILL VALVE 1013834-00-D AIR SUSP LINE INTAKE-BIR SUSP 1013834-00-D - ورودی هوا SUSP 1027911-00-H -B BLT HF M6-1.00×20, SERVICE 1043442-00-A سقف پانو ثابت پین DATUM جلو 1018764-00-A FLOCKING TAPE, 25× 150 1061811-00-A AIR SUSP AIR LINE FRONT BUNDLE ASY 1061812-00-A AIR SUSP AIR LINE REAR BUNDLE ASY 1061812-00-B AIR SUSP AIR LINE REAR 181812-00-A AIR SUSP AIR LINE REAR BUNDLE ASY 1061812-00-B AIR SUSP AIR LINE 1061812-00 -00-A AIR SUSP LINE BOOST ASY 1108866-00-A VOSS 203 — کانکتور 4mm AIR SUSP 1035034-00-C APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1034262-00-B بیرونی تریم مهر و موم- — کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی- مهر و موم داخلی RS 1034260-00-C- مهر و موم داخلی 1034261-00-C سمت چپ- سمت راست 1034991-00-C مهر و موم شیشه ای ثابت- سقف پانورامیک 1048886-00-B REAR GAP HIDER 1039593-00-B SEAL- نوار اصلی 1039448-00-C ANTI-PINCH Strip, — کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی, FR/RH/LH PANORAMIC 1039449-00-B PANORAMIC ANTI-PINCH Strip — REAR 1045953-00-A ROOF BOW GAP HIDER 1045953-00-B ROOF BOW GAP HIDER 10003-0,— کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,آداپتور ضد سانروف 1018752-00-A SEAL SUPPORT BLOCK جلو 1018755-00-B SEAL SUPPORT BLOCK عقب 1122892-00-A SEAL METHODS INC., — کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی, — کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی (— کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی) 10— کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی, — کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی. 5— کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی. 1027941-00-B AIR SUSP HEIGHT SNSR ASY FR LH 1027946-00-B AIR SUSP HEIGHT SNSR ASY FR RH 1003397-00-A BOLT,M5X15MM ال جی, M5X15MM ال جی,مهره TORX 1006799-00-B,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,M5X15MM ال جی,M5X15MM ال جی,SL 1027971-00-A AIR SUSP HEIGHT SNSR ASY RR LH 1027976-00-A AIR SUSP HEIGHT SNSR ASY RR RH 6006523-00-B RR SUSP RIDE HEIGHT SNSR ASY RR LH 1027976-00-A AIR SUSP HEIGHT SNSR ASY RR RH 6006523-00-B RR SUSP RIDE HEIGHT SNSR ASY RRLH 1027976-00-A -00-G براکت پردازنده تعلیق فعال 1060989-00-C ASY, AIR SUSP CONTROLLER 1134794-00-D ASY, ECU, SDU-F 1052783-00-C BOLT HF M10x90 PC109 1050057-00-B MOTOR Mount Mass Damper — REAR 1050643-00-A ATF, TASC 2.0 1056277-00-مونتاژ فریم فرعی جلو K — فرمان چپ 1015948-00-A M8x1.25 RIVNUT [عالی 560] 1009169-00-یک BOLT HF M14x2.00×50 DP [10.9] ZnAl-W 2007111 BOLT HF M12x1.75×35 [10.9]-صفحه اسکید G720 1014946-00-B, FR SUBFRAME 1050486-00-B SHIELD absorber — TOP 1037112-00-A FR BASH PLATE LWR EXTRUSION 1038640-00-D ASY — FR BASH PLATE LWR STAMPING 1037112-00-A ISO1-0306, TITANIUM STAMPING 1038837-00-A WASHER 8.4x16x1.6 PLA ADH 1038838-00-A SPACER SHLDR M6x12x3+8 PLA ADH 1037743-00-A BOLT PFIX M64 2007206 BOLT HF M6X25 PC88 1045973-00-C DM زیر فریم جلو SKID BAR 1015947-00-A M6x1.0 RIVNUT [عالی 560] 1039603-00-D 1027811-00-F ستون فرمان مهره ای زیر فریم جلویی, M5X15MM ال جی, MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته 2007099 M5X15MM ال جی [10.9]-G720 1005279-02-E فرمان ASY, M5X15MM ال جی, SPCL ORDR 1036774-00-D مونتاژ چرخ فرمان با گرمکن 1036655-00-A BOLT RC M16x1.5×26 PC88 PTP 1027827-00-A اتصال محور I-SHAFT UPPER 2007098 BOLT H M8x1.25×35 [10.9]-G720 1108552-00-A BOLT HX, M5X15MM ال جی, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز[109] CALIPER 1013298-00-A ASY, SEAL 1047337-00-A مهره HF M10 PC10 1060802-00-B فرمان I-شافت LINK پایینی 1057354-00-B ماژول کنترل ستون فرمان, ماژول کنترل ستون فرمان ACC MC2 1057356-00-B — کنترل کروز تطبیقی, ?SEAL 1108552-00-A مهره HF M10 PC10 1047337-00-A ماژول کنترل ستون فرمان I-SHAFT LINK 1060802-00-B 2 فرمان, و گرمکن 1028053-00-A گیره نگهدارنده مهار کیسه هوا 1055766-00-B صفحه برش زیر قاب عقب — سمت چپ 1055866-00-B گیره برش زیر قاب عقب W1SHR PLATE01-R5, SEAL 1108552-00-A مهره HF M10 PC10 1047337-00-A ماژول کنترل ستون فرمان I-SHAFT LINK 1060802-00-B, SEAL 1108552-00-A مهره HF M10 PC10 1047337-00-A ماژول کنترل ستون فرمان I-SHAFT LINK 1060802-00-B, SEAL 1108552-00-A مهره HF M10 PC10 1047337-00-A ماژول کنترل ستون فرمان I-SHAFT LINK 1060802-00-B, MS/MSDM 1018859-00-A اسکید میله عقب 1005805-00-A BLT HEX FL M8-1.25X25 8.8 -ماژول فنر هوای تطبیقی ​​M-ZnAl 1066361-00-D, SEAL 1108552-00-A مهره HF M10 PC10 1047337-00-A ماژول کنترل ستون فرمان I-SHAFT LINK 1060802-00-B, ماژول فنر هوا تطبیقی ​​LH 1066366-00-D, SEAL 1108552-00-A مهره HF M10 PC10 1047337-00-A ماژول کنترل ستون فرمان I-SHAFT LINK 1060802-00-B, ماژول فنر هوا RH 1067361-77-C FR — MS2 DM 1067362-77-B ماژول فنر هوا FR — MS2 RWD 1448359-00-B DAMPER HARNESS, RH, دمپر هارنس مدل S 1448358-00-B, LH, براکت ریلی مدل S 1452925-00-C, ماژول فنر هوا تطبیقی ​​LH 1066361-00-D, LH, براکت ریلی MS 1452926-00-C, ماژول فنر هوا تطبیقی ​​LH 1066361-00-D, RH, براکت برقی MS 1027073-00-A, ماژول فنر هوا تطبیقی ​​LH 1066361-00-D, PEM موتور رادیاتور جلو 1057999-00-B, MS2 6007379-00-B SNSR ASSY, سنسور دمای هوای محیط 1042874-00-A ایزوله نصب رادیاتور 1002404-00-B ASSY COMPLETE — OVERHEAD CONSOLE — FOG 1002404-02-B ASSY COMPLETE — B ASSY COMPLETE — BASY COMPLETE — BASY COMPLETE — B2000-00-00-00 B ASSY COMPLETE — B20002000-00-00-00-2000-00-00 B ASSY 1 تسکین فشار, CABLE 1024295-00-A CLIP,ماژول فنر هوا تطبیقی ​​LH 1066361-00-D 156-00865 1052393-00-آنتن B , BLUETOOTH 1042829-00-F ASY,هاب USB با Wi-Fi 1004815-01-B USB MEDIA HUB PORTS 1008307-00-A SCR,M3.0-1.12×10، دلتا PT,M6,SST 1054470-00-A SCR,M3.0-1.12×10، دلتا PT 1000 1009245-00-D ADAPT, M3.0-1.12×10، دلتا PT, ENTRY SYSTEM 1014049-00-B SCREW T20 ST4.2X20 WASHER 1007116-00-A SQ EDGE CLIP, 4.2, 11M3.0-1.12×10، دلتا PT, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,پیچ ZN 1012629-00-B, گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B, M3.0-1.12×10، دلتا PT, براکت زینک نیکل 1013728-00-A, M3.0-1.12×10، دلتا PT, SIDE 1029146-00-A نوار چسب برای MONRONEY LABEL 1020227-00-D LBL,M3.0-1.12×10، دلتا PT,پرسنل خدمات مجاز 1013845-00-C LABEL, M3.0-1.12×10، دلتا PT (دوگانه) 1462927-00-M3.0-1.12×10، دلتا PT,گواهی MFG BLANK 1013935-00-C LBL,M3.0-1.12×10، دلتا PT & LOADING INFO LABEL 1025547-00-A LBL,مکمل برای بسته Op.Tires 1015586-00-B LABEL,M3.0-1.12×10، دلتا PT,پاسخگوی اول 1020312-00-E LBL,اطلاعات کنترل انتشار خودرو INFORMATION_ENGLISH AND FRENCH 1020312-00-G LBL,THINGS_ MY 2017_RWD 1020312-00-H LBL,VECI_ MY 2018_RWD 1047907-00-C LBL, M3.0-1.12×10، دلتا PT 2016 1047907-00-M3.0-1.12×10، دلتا PT,M3.0-1.12×10، دلتا PT 2017 1047907-00-M3.0-1.12×10، دلتا PT,M3.0-1.12×10، دلتا PT 2018 1047907-00-M3.0-1.12×10، دلتا PT,M3.0-1.12×10، دلتا PT 2019 1047907-00-H LBL,M3.0-1.12×10، دلتا PT 2020 1014230-00-B 3RD?M3.0-1.12×10، دلتا PT?SEAT LABEL 1015589-00-B LABEL,M3.0-1.12×10، دلتا PT,FIRST Responder 1015585-00-A LABEL,LABEL FIRST Responder 1015589-00-B,پاسخ دهنده اول 1016577-02-A LBL,LABEL FIRST Responder 1015589-00-B(LABEL FIRST Responder 1015589-00-B) 1020229-00-LABEL FIRST Responder 1015589-00-B,BRAKE FLUID DUAL 1020299-00-B کانکتور کمپرسور برچسب هشدار 1024923-00-A LBL,حداکثر سرعت تایر برفی WARNING 1036138-00-A LABEL, دارنده مکان ثبت دمای 1030041-00-A LBL,3هواکش صندلی ردیف RD 1092905-00-A LBL, LABEL FIRST Responder 1015589-00-B, RANGE 509_SP90D 1015713-00-B برچسب هشدار بازیافت باتری 1463441-00-A LBL,اخطار کیسه هوا 1023381-00-I ASY DRIVER AIRBAG, PAINTED 1456163-S1-A MSX DAB — NA PAINTED HEATED GuNi SRVC 1ST GEN 1456163-01-A MSX DAB — NA LEATHER HEATED GuNi 1456163-31-A NAR, LABEL FIRST Responder 1015589-00-B, چرم — گراف گرم 1456211-30-A MSX DAB — NA PAINTED GRAPHITE 1474858-S2-A MSX DAB — NA LEATHER GuNi SRVC 2ND GEN 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G 1005259-00-G KNEE200SEIR-KNEE 2005-00-G KNEE2000-KNEE 2ND -00-B KAB Closeout 1463361-00-B MS NAR — AIRBAG ASSY (چرم — گراف گرم شونده 1456163-31-A MSX DAB — NA PAINTED GRAPHITE 1456211-30-A MSX DAB — NA LEATHER GuNi SRVC 2ND GEN 1474858-S2-A 1474858-S2-A KNEF00SE 1474858-S2-A 1474858-S2-A KNEF0501MB -00-H NUT) 1004341-00-چرم — گراف گرم شونده 1456163-31-A MSX DAB — NA PAINTED GRAPHITE 1456211-30-A MSX DAB — NA LEATHER GuNi SRVC 2ND GEN 1474858-S2-A 1474858-S2-A KNEF00SE 1474858-S2-A 1474858-S2-A KNEF0501MB -00-H NUT [10.9]ZNAL 1015040-00-A گیره قفل زرد FOR HARNESS 1005261-00-D CURTAIN AIRBAG ASSY — LH 1005261-00-F ایربگ پرده ای ASSY — LH 1005261-00-LH 1005261-00-LH 1005261-00-LH 1005261-00-LH 1005261-01 1005262-00-F کیسه هوا پرده ای ASSY RH 1005262-00-H CURTAIN AIRBAG ASSY RH 1013802-00-B J-NUT M6 0.5-3.0 MULTITHREAD 1019468-02-C ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف اول — چپ سیاه با قاب مه شکن — 85 میلی متر بالاتر 1019468-03-C ایالات متحده آمریکا/کانادا — ردیف 1 BLESK-SEATBLET-BW1-BMW1-BW1000-BBB-100-BMW1000-B-1-1-1-2-0-2000-1000 ایالات متحده / کالیفرنیا - کمربند ایمنی ASY, 1ST ROW LH BLK/FOG 1079275-03-D US/CA — کمربند ایمنی ASY, 1ST ROW LH BLK/BLK 1019469-01-A US/CA — کمربند ایمنی ASY, 1ST ROW RH WHT/WHT 1019469-02-B ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف اول — مشکی سمت راست با قاب مه شکن — 85 میلی متر بالاتر 1019469-03-B US/CA — کمربند ایمنی ASY, 1ST ROW RH BLK/BLK BeZEL — 85mm 1048259-02-A US/CA — DM SB ASY, 1ST ROW RH BLK/FOG 1048259-03-A US/CA — DM SB ASY, 1ST ROW RH BLK/BLK 1079278-01-C US/CA — کمربند ایمنی ASY, 1ST ROW RH BLK/FOG 1079278-03-C NA-SEATBELT ASY, 1ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY,WCM000190 GASKET-EXH PP به MANFD جک سیلندر کلاچ Slave,RH BLK/ZUMA 1079284-02-C US/CA — DM SB ASY, 1ST ROW RH BLK/FOG 1005990-05-G MSX- ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY- ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, DRIVER-US 1005990-07-G MSX- ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, DRIVER-US 1019493-05-E EU/CA — BUCKLE ASY, 1ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, BLK 1005991-06-H MSX- ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY- ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, مسافر-ایالات متحده 1005991-05-I MSX- ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, PASSENGER-US 1019494-07-F CA — BUCKLE ASSY, 1ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, WHT 1118318-00-A WEBBING GUIDE, BAR 1023002-00-A واشر استاندارد SAE Steel Black-Oxide — کمربند ایمنی ردیف 1 1016072-00-A 1ST ROW D-RING BOLT, 7/16-20 37L 1011747-00-A BLT M8-1.25×12 T45 TORX 1023136-05-D US/CA — SEATBELT ASY, 2ردیف ND BLK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا/کانادا — مجموعه کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005269-05-E ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1022114-00269-00-05-BLACK 1022114-BLACK 1022114-000-00-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1024900-00-A پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1129000-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT 101030, 4.4 ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900, ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900 1.75 ایکس 37.75 1023048-00-D مهره قفلی,7/16-20 که در, ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900 8, 96 hr Zn 1005270-00-D US/CA — کمربند ایمنی ASY, 3ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900, BLK 1015686-00-B BLT,M6,SST 1054470-00-A SCR,ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900[10.9]-ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900-07 1004532-05-F MSX- 1ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, SDU-F 1052783-00-C BOLT HF M10x90 PC109 1050057-00-B MOTOR Mount Mass Damper — REAR 1050643-00-A ATF- LH, مدل X — RH 1005265-05-F MSX- 1ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900, ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY, ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900, MODEL X — LH 1011544-05-A رویه لنگر پیش ساخته, BLK 1011542-05-A ANCHOR PRETEN BOLT CAP, BLK 1005274-00-B مجموعه سنسور ضربه شتاب 1005275-00-A سنسور ضربه فشار ASSY 1032224-00-B PSRCM, NA MARKET 1473445-00-A MS CRASH ACCEL , سپر جلو PAS6e 1473446-00-C ماژول کنترل MS-RESTRAINT 2007021 RIV NUT,BLK 1011542-05-A مجموعه سنسور ضربه شتاب 1005274-00-B سنسور ضربه فشار فشار ASSY 1005275-00-A BLT,BLK 1011542-05-A مجموعه سنسور ضربه شتاب 1005274-00-B سنسور ضربه فشار فشار ASSY 1005275-00-A BLT,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,ZNNI 1454541-00-A فروشگاه, HF,BLK 1011542-05-A مجموعه سنسور ضربه شتاب 1005274-00-B سنسور ضربه فشار فشار ASSY 1005275-00-A BLT,[88],BLK 1011542-05-A مجموعه سنسور ضربه شتاب 1005274-00-B سنسور ضربه فشار فشار ASSY 1005275-00-A BLT[ب],MAT 1473444-00-A MS CRASH ACCEL , Front Shotgun PAS6e

    فرم درخواست ( ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد )

    نام:
    *
    پست الکترونیک:
    *
    پیام:

    تایید:
    1 + 5 = ?

    شاید شما هم دوست داشته باشید

  • دسته بندی محصولات