• مشخصات فنی

    1081460-E0-D,2017-2022 یک ماشین تسلا 3 Trunk Lid Tailgate Shell Assembly,tesal Trunk Lid,tesla spare Trunk Lid,tesal Trunk Lid from china,tesla auto Trunk Lid,tesla car Trunk Lid,china tesla Trunk Lid,یک ماشین تسلا,قطعات جیپ جی سی ویتنی,قطعات جیپ جی سی ویتنی,یک ماشین تسلا 3 Trunk Lid,tesla model y Trunk Lid,tesla model x Trunk Lid,tesla model s Trunk Lid,
    1081420-E0-C 1081420E0C 1081420E0C-AM TS MODEL 3 17-20 FR DOOR LH 1081421-E0-C 1081421E0C 1081421E0C-AM TS MODEL 3 17-20 FR DOOR RH 1081440-E0-C 1081440E0C 1081440E0C TS MODEL 3 17-20 RR DOOR RH 1081441-E0-C 1081441E0C 1081441E0C TS MODEL 3 17-20 RR DOOR LH 1081390-E0-C 1081390E0C 1081390E0C-AM TS MODEL 3 17-20 HOOD ALUM 1081401-E0-D 1081401E0D | TA1240100 1081401E0D-AM TS MODEL 3 17- FR FENDER W/LAMP HOLE LH 1081400-E0-D 1081400E0D 1081400E0D-AM TS MODEL 3 17- FR FENDER W/LAMP HOLE RH 1081460-E0-D 1081460E0D | 1601460E0A 1100229 TS MODEL 3 17-20 RR TRUNK 1110240-00-B 111024000B | 161086600آ | TA1225100 1100036 TS MODEL 3 17-19 FR PANEL 1104667-00-F 110466700F 1100046 TS MODEL 3 FR BUMPER SUPPORT 1084894-00-B 108489400B 1100044 TS MODEL 3 17-20 FR BUMPER LOWER SUPPORT 1493370-S0-A 1493370S0A | 1493370SOA 1100267 TS MODEL Y 21- HOOD ASSY 1495245-00-C 149524500C | 151627700دی 1100187 TS MODEL Y FR PANEL 1487601-00-C 148760100C 1100179 TS MODEL Y FR BUMPER SUPPORT UPPER 1505433-00-A 150543300A 1100181 TS MODEL Y FR BUMPER SUPPORT LOWER 1038384-S0-C 1038384S0C | 1051875E0G 1038384S0C TS MODEL S HOOD 6008022-E0-D 6008022E0D 6008022E0D TS MODEL S FR FENDER LH 6008027-E0-D 6008027E0D 6008022E0D TS MODEL S FR FENDER RH
    1042487-00-A BOLT PN M5x10 PC88 1089531-00-C INLINE TRIPLE CAMERA 1120520-00-B INLINE TRIPLE CAM, S/X/3 1011417-00-B 10MM, 0.5 Mount — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013496-00-F COVER — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013499-00-F BLT HF M6-1.00×20, SCHINE SCREW 1079168-00-B FILTER,Mount — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013496-00-F COVER — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013499-00-F BLT HF M6-1.00×20,MS2 6007599 حسگر حسگر, سنسور EVAP TEMP 1059335-00-B کانال خروجی,Mount — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013496-00-F COVER — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013499-00-F BLT HF M6-1.00×20,Mount — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013496-00-F COVER — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013499-00-F BLT HF M6-1.00×20,آداپتور کانال MS2 LHD 1046211-00-H,Mount — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013496-00-F COVER — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013499-00-F BLT HF M6-1.00×20, Mount — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013496-00-F COVER — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013499-00-F BLT HF M6-1.00×20, MS و MX — LHD 1486478-00-A لوله تخلیه با دوشاخه, Mount — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013496-00-F COVER — ELECTRONICS — FOOTWELL 1013499-00-F BLT HF M6-1.00×20, MS 1116135-00-C HVAC Case Asy 1008282-00-B LHD DUCT ADAPTER 1021425-00-A SCR DUAL LEAD 4.8-1.59×12 [8.8] 1005582-00-MS and MX — LHD 1046211-00-H MS2 HVAC CARBON FILTER 1072736-00-B DRAIN TUBE WITH Plug[8.8]ZnAl 1031034-00-C MDL S,ماژول B,شیلنگ تخلیه HVAC 1031030-00-B شیلنگ تخلیه HVAC,MS and MX — LHD 1046211-00-H MS2 HVAC CARBON FILTER 1072736-00-B DRAIN TUBE WITH Plug, MS و MX 1031031-00-A MDL S,MS and MX — LHD 1046211-00-H MS2 HVAC CARBON FILTER 1072736-00-B DRAIN TUBE WITH Plug,گرومت بیرونی 1052480-00-C تهویه گرمایش تهویه هوا تهویه مطبوع لوله تخلیه نویز نویز مهار ارتعاش 6007601 دوربین پشتیبان اواپراتور CORE 1061269-00-D (MS and MX — LHD 1046211-00-H MS2 HVAC CARBON FILTER 1072736-00-B DRAIN TUBE WITH Plug) 1006779-00-یک بست, پیچ, آنتن FM2,RHS 1448945-00-C, گیره اتصال دلفی M5-0.8x8MM 1050939-00-A, 6.35mm 1060432-00-E LHD GEN3 PTC HTR, EMC FIX 1025003-00-A کانکتور, M3.0-1.12×10، دلتا PT, گرمکن PTC 1021413-00-A نگهدارنده عقب برای اتصال دهنده ولتاژ بالا 6008248 ACTUATOR ASSY - MODE 6008243 MS and MX — LHD 1046211-00-H MS2 HVAC CARBON FILTER 1072736-00-B DRAIN TUBE WITH Plug 6008245 ACTUATOR ASSY — DEFROST 1139238-00-A محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 6008247 ACTUATOR ASSY — PASS TEMP 1048476-00-D ECU, PARK ASSIST MDLS/X 1100308-00-A ECU, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, براکت MDLS/X 1051906-00-A,ECU,مهره ترمز پارک PWR LIFTGATE 1013805-00-A, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP,threaded 1129519-00-A ECU, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP 2.5, کنترلر MDLS/X 6007366-00-E, HVAC RCCM 6007376-00-B سنسور دما و رطوبت داخل خودرو 1034215-99-A TESLA THERMAL Controller WITH LABEL 1052401-00-A HVAC HARNESS X501-PC501-PC, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, سوئیچ سنسور HVAC 6008905-00-C, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, سوئیچ IP 6008906-00-C, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, IP 6007352-00-F مجموعه ماژول فن کندانسور خنک کننده گاز 6008357-00-F کندانسور زیر خنک کننده — مجموعه ماژول فن 6007613-00-B هسته کندانسور, SUBCOOL 6008358-00-D SUBCOOL FAN SHROUD ASSEMBLY 1004646-00-A Screw, کنترلر M5x16 TORX SCKT HEAD 6008953-00-D — درپوش فن PWM 1007718-00-A — گیرنده و خشک کن 1007717-00-A کیسه خشک کن — کندانسور ساب کول, 37g 1005995-00-E FRT SD/Reflex SAE بدون مه شکن (LH) 1024016-00-C LAMP ASY — FRT CORNERING — SAE (LH) 1028382-00-B LAMP ASY FRT PARK SAE W/ LIGHT PIPE, GAS COOL 6007614-00-D SUBCOOL FAN SHROUD ASSEMBLY 6008358-00-D ایزوله نصب رادیاتور 1042874-00-A براکت کندانسور 1006201-00-B SCREW(LH) 6005913-00-مونتاژ چراغ گوشه جلو - SAE - LEFT 1005996-00-E LAMP ASY FRT SD/Reflex SAE NO FOG (RH) 1024017-00-C LAMP ASY - FRT CORNERING SAE (RH) 1028383-00-B LAMP ASY FRT PARK SAE W/ LIGHT PIPE, GAS COOL 6007614-00-D SUBCOOL FAN SHROUD ASSEMBLY 6008358-00-D ایزوله نصب رادیاتور 1042874-00-A براکت کندانسور 1006201-00-B SCREW(RH) 6005914-00-مونتاژ چراغ گوشه جلو - SAE - راست 1006533-00-A SCR,GAS COOL 6007614-00-D SUBCOOL FAN SHROUD ASSEMBLY 6008358-00-D ایزوله نصب رادیاتور 1042874-00-A براکت کندانسور 1006201-00-B SCREW,گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B,SST 1010261-00-A SCR HEX HEAD M6X20 ZnAl 1006518-00-A U-NUT M6x0.6-3.5 1034344-00-D LAMP ASY, تکرار کننده جانبی (LH) 1034345-00-D LAMP ASY, تکرار کننده جانبی (RH) 1029173-00-یک BULB SIDE Repeater WY10W 1031670-98-I AC LINE ASY,تکرار کننده جانبی,تکرار کننده جانبی,ماژول B,MDL S 1037962-00-G AC LINE ASY,تکرار کننده جانبی,تکرار کننده جانبی,ماژول B,MDL S 1039293-00-A CLIP,تکرار کننده جانبی,7× 12, FIRTREE 1008515-00-B SNSR — پرس مبرد و دما — پایین 1031671-00-I ASY,تکرار کننده جانبی,تکرار کننده جانبی,ماژول B,MDL S 1069093-00-C AC Line, خط تخلیه کمپرسور 1062583-00-C AC LINE ASY,تکرار کننده جانبی & CHLR, MDL S2 1008516-00-C SNSR-پرس مبرد و دما- HI 1037357-00-G ASSY, تکرار کننده جانبی, سیم پیچ MS و MX 1039040-00-G EXV 1142538-00-C MSX_EXV — کیت سرویس 1010832-00-A O-RING, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز, 12.22میلی متر (شناسه) شناسه (تی) 1024772-00-PM 1138040-00-B نیمه شفت جلو راست - دو موتور 1030616-00-D نیم شفت جلو, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز 6.07 ایکس 2.18 1024770-00-PM 1138040-00-B نیمه شفت جلو راست - دو موتور 1030616-00-D نیم شفت جلو, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز 15.22 ایکس 2.48 1027569-00-D BRKT, شناسه, شناسه, مونتاژ شیر اواپراتور MS2 1019544-00-B TXV با شیر برقی — R1234YF 6008481-00-B VALVE ASY, TXV W/SOL R134a — اواپراتور 6007733-00-A AC LINE, شناسه 1 شناسه 2 1008970-00-A BOLT HEX WASHER 6-2.0×23.3 1529977-00-A MSF Seal — 8mm 1529988-00-A MSF Seal 5/8 inch 1059827-00-C AC COMPRESSOR HV HARNESS 1059827-00-D AC COMPRESSOR HV HARNESS 1032116-00-E HVCC COMPRESSOR NVH COVER, MS و MX 1470844-00-E BUSHING CARRIER ASY, شناسه, RAVEN 1041441-00-A BOLT PN M8x100 PC88 MAT 1038490-00-A WASHER M6x32x3 1006628-01-A مهره,RAVEN 1470844-00-E BOLT PN M8x100 PC88 MAT 1041441-00-A BLT TRX M6-1.00×60,RAVEN 1470844-00-E BOLT PN M8x100 PC88 MAT 1041441-00-A BLT TRX M6-1.00×60[10],RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD,کانکتور BLACK 1025004-00-A, M3.0-1.12×10، دلتا PT, AC COMPRESSOR 2006643-00-A مبرد, R1234YF 1009486-00-B BOLT PN M8x97 PC88 1007055-00-C براکت کمپرسور تهویه مطبوع جدا کننده مورب 1068997-00-C BRKT, RAVEN 1470844-00-E BOLT PN M8x100 PC88 MAT 1041441-00-A BLT TRX M6-1.00×60, MS2 RWD 1071453-00-B BRKT, شناسه, شناسه, MS2 1029071-00-B لامپ دم سمت بدنه واشر اصلی 1029072-00-B لاستیک چراغ دم سمت بدنه گاسکت 1029069-00-B — لامپ دم بالابر (LH) 1029070-00-G BODY TAIL LAMP MAIN GASKET 1029071-00-B BODY SIDE TAIL LAMP STUD GASKET 1029072-00-B LIFTGATE TAIL LAMMP SEMBLY — BACKUP — SAE — LEFT922-600 BACKUP — SAE — LEFT 922-00-B LEFT LAMP SAE — SAE — LEFT 922-00-B 00-E GASKET — LIFT GATE دم لامپ (RH) 6005917-00-F CENTER MOUNTED STOP LIGHT ASSEMBLY 1138996-00-A KEPS[G BODY TAIL LAMP MAIN GASKET 1029071-00-B BODY SIDE TAIL LAMP STUD GASKET 1029072-00-B LIFTGATE TAIL LAMMP SEMBLY — BACKUP — SAE — LEFT922-600 BACKUP — SAE — LEFT 922-00-B LEFT LAMP SAE — SAE — LEFT 922-00-B 00-E GASKET — LIFT GATE دم لامپ],HF,M5,G1109,SEAL 1018585-00-A CAP,رینگ های آلومینیومی تویوتا,6.8 G BODY TAIL LAMP MAIN GASKET 1029071-00-B BODY SIDE TAIL LAMP STUD GASKET 1029072-00-B LIFTGATE TAIL LAMMP SEMBLY — BACKUP — SAE — LEFT922-600 BACKUP — SAE — LEFT 922-00-B LEFT LAMP SAE — SAE — LEFT 922-00-B 00-E GASKET — LIFT GATE دم لامپ, 9.0 قطر خارج 2007183 NUT HF M5-0.80[8]ZnAlW 1455940-00-A KEY FOB BASIC, 315G BODY TAIL LAMP MAIN GASKET 1029071-00-B BODY SIDE TAIL LAMP STUD GASKET 1029072-00-B LIFTGATE TAIL LAMMP SEMBLY — BACKUP — SAE — LEFT922-600 BACKUP — SAE — LEFT 922-00-B LEFT LAMP SAE — SAE — LEFT 922-00-B 00-E GASKET — LIFT GATE دم لامپ, SDU-F 1052783-00-C BOLT HF M10x90 PC109 1050057-00-B MOTOR Mount Mass Damper — REAR 1050643-00-A ATF, DTS80 1455940-00-B KEY FOB BASIC, 315G BODY TAIL LAMP MAIN GASKET 1029071-00-B BODY SIDE TAIL LAMP STUD GASKET 1029072-00-B LIFTGATE TAIL LAMMP SEMBLY — BACKUP — SAE — LEFT922-600 BACKUP — SAE — LEFT 922-00-B LEFT LAMP SAE — SAE — LEFT 922-00-B 00-E GASKET — LIFT GATE دم لامپ, SDU-F 1052783-00-C BOLT HF M10x90 PC109 1050057-00-B MOTOR Mount Mass Damper — REAR 1050643-00-A ATF, DTS80 1032984-00-C MODEL S کیت یدکی محفظه فوب کلید 1005627-00-B سیم پیچ ورودی غیرفعال با فرکانس پایین 1014951-00-A آنتن ورودی غیرفعال B-BPASIVE ENTRY-ANTENNA-PASSIVE-S-01000000000-10105865,DTS80 1455940-00-B مدل S کیت یدکی محفظه فوب کلید 1032984-00-C سیم پیچ ورودی غیرفعال با فرکانس پایین 1005627-00-B Screw T20 ST4.2X20 WASHER 1032984-00-C,گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B,ST,ZnAl 1013746-00-A لاستیک واشر 1013254-00-B SCREW, DTS80 1455940-00-B مدل S کیت یدکی محفظه فوب کلید 1032984-00-C سیم پیچ ورودی غیرفعال با فرکانس پایین 1005627-00-B Screw T20 ST4.2X20 WASHER 1032984-00-C, DTS80 1455940-00-B مدل S کیت یدکی محفظه فوب کلید 1032984-00-C سیم پیچ ورودی غیرفعال با فرکانس پایین 1005627-00-B Screw T20 ST4.2X20 WASHER 1032984-00-C,گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B, SMD346022 ASSY میل لنگ, ZINC NICKEL BLACK 1019045-00-A DEAD KEYFOB Bracket 1020213-00-A RVT PUSH-PULL,10MM,3.5-6 DTS80 1455940-00-B مدل S کیت یدکی محفظه فوب کلید 1032984-00-C سیم پیچ ورودی غیرفعال با فرکانس پایین 1005627-00-B Screw T20 ST4.2X20 WASHER 1032984-00-C,DTS80 1455940-00-B مدل S کیت یدکی محفظه فوب کلید 1032984-00-C سیم پیچ ورودی غیرفعال با فرکانس پایین 1005627-00-B Screw T20 ST4.2X20 WASHER 1032984-00-C,BLK 1006396-00-A DUAL LOCK 25mm x 25MM 1005453-00-C WASHER PUMP GROMMET 1005684-00-A GROMMET — WASHER PUMP 1005458-00-B —JUMPER HOSE 100-B JUMPER HOSE 40-00-C سنسور سطح سیال پایین 1005685-00-A درپوش — بطری شستشو 1006538-00-A NUT HF M6-1.00X18 (RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD) — بست شاخ 1508086-02-A WASHER FLUID ETHANOL SUMMER LITER 1508086-03-A WASHER FLUID ETHANOL WINTER LITER 1005404-01-E WASHER FLUID WASHER NAZZLE SUMMER LITER 1508086-03-A WASHER FLUID ETHANOL WINTER LITER 1005404-01-E WASHER WASHER NAZZLE NAZZLE-WASHER NAZZLE-WASHER 750-01-01-01-01-20 AM — HOOD LHD 1054647-01-A WSHR HOSE/HARNESS ASY -COLD WEATHER LHD 1038043-00-A CHARGER BAY JUMPER HESE SEMBLY — DUAL MOTOR 6005946-00-BY MOTOR 6005946-00-G MOPER-HDALIAS 2005946-00-G MOPER-HDALIAS 1038043-00 COWL PLENUM SERVICE 1051495-00-A مونتاژ تیغه برف پاک کن — سمت راننده — BOSCH 700MM MODEL S LEFT HAND DRIVE 1051496-00-B BLADE ASY-Wiper BOSCH 2S514-WIPER BOSCH 2S510-WIPER BOSCH 2S51-WIPER BOSCH 2S5000000000-05-05-00 B ARM ASY — WIPER RH 1006914-00-A NUT CAP WSHR BLK M10-1.5 ZnAl 1083164-00-A گیره اتصال دهنده,B ASY BRKT WIPER MNTG COWL PLENUM SERVICE 1003249-S0-A مجموعه تیغه برف پاک کن — سمت راننده — BOSCH 700MM MODEL S LEFT DRIVE 1051495-00-A تیغه برف پاک کن —BLADE ASY-BOSCH 700MM LH 6005951-00-D ARM ASY — WIPER RH 6005950-00-B NUT CAP WSHR BLK M10-1.5 ZnAl 1006914-00-A گیره اتصال,7× 12 1008954-00-H HORN,لحن پایین,مدل S RC 1008953-00-H HORN,B ASY BRKT WIPER MNTG COWL PLENUM SERVICE 1003249-S0-A مجموعه تیغه برف پاک کن — سمت راننده — BOSCH 700MM MODEL S LEFT DRIVE 1051495-00-A تیغه برف پاک کن —BLADE ASY-BOSCH 700MM LH 6005951-00-D ARM ASY — WIPER RH 6005950-00-B NUT CAP WSHR BLK M10-1.5 ZnAl 1006914-00-A گیره اتصال,MODEL S RC 1015860-00-A آژیر باطری 1017382-00-A آژیر پشتی باتری 1025897-00-A BLT PANFLG M6-1.00×12[9.8]ZnAl W/PATCH 1052273-S0-A MS HL ASY MONOCAM-NO OHC-TEXTILE 1052273-S1-B MS HL ASY MONOCAM-NO OHC-ALCANTARA WHITE 1052273-S2-B MONOCAM-NOCL05 S1-C MS HL ASY TRPLCAM-NO OHC-ALCANTARA WHITE 1062153-S2-C MS HL ASY TRPLCAM-NO OHC-ALCANTARA BLK 1062153-S4-D MS HL ASY TRLCAM-NO 1062153-S2-C HL ASY MONOCAM-NO OHC-TEXTILE 1045936-S1-D MS PANO HL ASY MONOCAM-NO OHC-ALC WHITE 1045936-S2-D MS PANO HL ASY MONOCAM-NO OHC-ALC BLK 110D-1106- 1.5 HL ASY-NO OHC-ALC WHITE 1106015-S2-D MS PANO 1.5 HL ASY-NO OHC-ALCANTARA BLK 1106015-S4-H MS PANO 1.5 HL ASY-NO OHC-PROVIDENCE BLK 1106015-S6-H MS PANO 1.5 HL ASY-NO OHC-ULTRASUEDE BLK 1106015-S7-H MS PANO 1.5 HL ASY-NO OHC-ALCANTARA CRM 1039464-04-C COVER ASY PANOROOF BOW PROV BLACK 1039464-06-C COVER ASY PANO ROOF BOW ULTRASUEDE BLK 1039464-07 ROOFR 1039464-07-07-01-01-01-01-01-01-01 AM کلیپ, 8, 2.9-3.1 HL ASY-NO OHC-ALCANTARA CRM 1106015-S7-H COVER ASY PANOROOF BOW PROV BLACK 1039464-04-C COVER ASY PANO ROOF BOW ULTRASUEDE BLK 1039464-06 ROOF BOW 1039464-06 BOW 1039464-06-1039464-06-04-06-01 کلیپ, HL ASY-NO OHC-ALCANTARA CRM 1106015-S7-H COVER ASY PANOROOF BOW PROV BLACK 1039464-04-C COVER ASY PANO ROOF BOW ULTRASUEDE BLK 1039464-06 ROOF BOW 1039464-06 BOW 1039464-06-1039464-06-04-06-01 کلیپ, BLUE 1002484-00-C چراغ داخلی عقب LH/RH 1046533-00-A چراغ داخلی عقب LH/RH 1023772-00-A چراغ جلوی داخلی WZEL BZEL LH/RH — FOG10 — BEZEL LH/RH — FOG2013377 BEZEL — WHITE 1023772-02-A INTERIOR FRT LIGHT BZEL LH/RH — BLACK — SMALL 1002547-00-B RR INTERIOR LIGHT BZEL — FOG 1002547-01-B INTERIOR BEZELTE W5-RH-BLACK 1002547-00-B قاب سبک RR — مونتاژ کنسول بالای سر 1002404-01-B مشکی — سفید 1056878-00-A مونتاژ صفحه پشتی کنسول بالای سر 1004812-00-0 میکروفون BICROPHONE B810-1003, گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B, BLUE 1014969-00-A چراغ داخلی عقب LH/RH 1002484-00-C چراغ داخلی عقب LH/RH 1046533-00-A چراغ جلوی داخلی BZEL LH/RH — FOG10 — BEZEL LH/RH - FOG203000-C BEZEL — WHITE 1023772-01-A INTERIOR FRT LIGHT BZEL LH/RH — BLACK — SMALL 1023772-02-A INTERIOR RR LIGHT BZEL — FOG 1002547-00-B INTERIOR BEZELTE W4-RH-BLACK قاب روشن RR — BLACK 1002547-02-B ASSY COMPLETE — OVERHEAD CONSOLE — FOG 1002404-00-B مونتاژ کنسول سقفی — WHITE 1002404-01-B B ASSY COMPLETE — B2-HEADLACK 1002404-01-B B ASSY COMPLETE — OVERHEADLA00-O, M4.2×29 1011958-00-C BOLT, گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B, M4.8X24 فولاد زینک آلومینیوم 1011458-00-A گیره, A21-5608026 GRIL-RH, H16 1062175-S1-F MS HL FIXED GLASS-NO OHC-ALCANTARA WHITE 1062175-S2-F MS HL FIXED GLASS-NO OHC-ALCANTARA BLK 1062175-S4-K MS HL-ALCANTARA FIXED GLASS-NO OHC-ALCANTARA 1062175 شیشه ثابت K MS HL FIXED GLASS-NO OHC-ULTRASUEDE BLK 1062175-S7-K MS HL FIXED GLASS-NO OHC-ALCANTARA CRM 1062170-S4-M MS PANO 2.5 HL ASY-NO OHC-PROVIDENCE BLK 1062170-S6-M MS PANO 2.5 HL ASY-NO OHC-ULTRASUEDE BLK 1062170-S7-M MS PANO 2.5 HL ASY-NO OHC-ALCANTARA CRM 1004421-04-Q ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,BUMP RR 1004421-04-T ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,DA01 1004430-00-Q مجموعه مهار زیر فریم عقب — تعلیق بادی — RWD و موتور دوگانه 1004430-02-Q دسته زیرفریم عقب مجموعه DUAL MOTOR ASSEMBLY4-AIR100-AIR100-AIR100,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,2M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,کویل 1004430-02-R ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,4M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,AIR 1004430-00-S ASSY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,4M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,PB+PM 1004430-03-S ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,4M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,PB+PM 1004430-00-S ASY,PB+BM 1004430-04-S ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,4M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,BB+BM 1004430-05-S ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,4M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,PB+PM 1004430-00-S ASY,BB+PM 1004430-06-S ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,4M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,BASE BB+BM 1004430-07-S ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,4M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,PB+PM 1004430-00-S ASY,PB+PM 1004430-00-S ASY ? 2004430-02-یک ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,PB+PM 1004430-00-S ASY,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,PB 2004430-05-A ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,PB+PM 1004430-00-S ASY,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,BB 2004430-00-B ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,PB+PM 1004430-00-S ASY,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,PB+PM 1004430-00-S ASY,PB+PM 1004430-00-S ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,PB+PM 1004430-00-S ASY,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,PB+PM 1004430-00-S ASY,PB 2004430-03-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,تسلا مدل s محور عقب پرتو پیچشی,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,PB+PM 1004430-00-S ASY,HUB 2004430-04-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,تسلا مدل s محور عقب پرتو پیچشی,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,PB+PM 1004430-00-S ASY,عایق EOIL 1046732-00-D, PB+PM 1004430-00-S ASY, عایق RH 1046734-00-C, PB+PM 1004430-00-S ASY ?LH — DUAL MOTOR 1046737-00-A Plenum Insulator 1009476-00-E NVH, IP CARRIER 1045233-00-E MOTOR BAY COVER INNER FRONT 1045234-00-D A MOTOR BAY COVER — INNER REAR 1045214-00-E ABSORBER WHEELHOUSE REAR LH SUBWFERHOUSE ABSORBER RH SUBWFERHOUSE RH SUBWFORBRE8-10450 1047582-00-F فرش اصلی LHD,محفظه سرنشین 1047582-01-F LHD MAIN CARPET PASS COMPART ZUMA 1047582-00-I LHD MAIN CARPET,محفظه مسافر 6005968-88-C RWK, PB+PM 1004430-00-S ASY, DRIVER 1104861-00-A FOOTREST DEAD PEDAL EPP 1037078-00-A پیوست تشک کف, Racemark Augers 1047686-01-C LHD MAT KIT-FLOOR PSNGR CMPT ZUMA 1047686-00-D MODEL S LHD FLOOR MAT SET 1047686-02-D MODEL S LHD MAT SET, صحافی خاکستری 1471846-00-A SERVICE KIT وصله های نوار چسب S+X ردیف 1 1005534-00-F TRUNK LOADFLOOR 1025978-00-C ASY — TRUNK SIDE TRIM LH, بدون لامپ 1045201-00-F ASY — تریم جانبی صندوق عقب LH 1045200-00-D مونتاژ تریم جانبی صندوق عقب بدون لامپ — RIGHT 1025980-00-C ASY — TRUNK SIDE TRIMFH, NO LAMP 1045202-00-E TRUNK SIDE TRIM SEMBLY WITH SUBWOOFER — RIGHT 1012352-00-G TRUNK FLOOR TRIM — SUBWFR 1018359-00-G TRUNK FLOOR FLOOR FLOOR TRIMA-SUBWFR 1018359-00-G TRUNK FLOOR FLOOR TRIMA1-RIGHT 1012352-00 00-E BRKT, TRUNK LH 1009174-00-E BRKT — TRUNK. کاور RH 1045204-00-B, TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK, TRUNK TRIM LH — BASE 1012353-00-F COVER, TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK, TRUNK TRIM RH 1018384-00-G COVER STRUT TRUNK TRIM RH — کاور SUBWFR 1045203-00-B, TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK, TRUNK TRIM RH — BASE 1045205-00-B COVER STRUT TRUNK TRIM RH — SUBWFR 1045210-00-B TRUNK FOOTWELL عقب عقب 1009175-00-D BRKT, TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK, عقب 1045215-00-A تریم صندوق عقب دیوار عقب 1010499-00-A 1L03 NIFCO BRUSH CLIP 1009399-00-A BRUSH CLIP 5MM — 22.20MM 1010026 CLIP-00-AM, TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK, 7TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK, 20MM DIAMTER HEAD 1051663-00-A CHARGE PORT COVER TRIM 1018830-01-A RATCHETING ACTION RIVET — BLACK 1086755-00-G ASY,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,100TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,100TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,V3 1088790-00-A ASSY,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,90TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,90L,SX 1088794-00-A ASY,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,75TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,SX 1088999-01-B ASSY,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,70,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,MDLS 1106362-01-B ASY,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,75TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,SX 1107679-01-E ASY,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,100TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,RAVEN 1597780-01-A ASY-HV BATTERY,85TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,پیچ باتری SX 1138547-00-A, RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY, کاور SX 1055497-00-B,فیوز,پوشش پایین دسترسی 6010488-00-D, فیوز تاپ پنل 1006009-00-B SCR,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,M6,SST 1054470-00-A SCR,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,M3.0-1.12×10، دلتا PT,PATCH 1009181-00-A BACKSHELL,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,MDLSX 1003915-10-F ASY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,MDLS 1056505-00-E 12V RAPIDMATE ASSY,MX/MS2 1057519-00-A SCR,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,کاور FASTITE 1032384-00-C,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,جلو,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,پوشش BATT ENCLOS 1032386-00-C,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,H0610100003A0 پانل درب LH,BATT ENCLOS 1037218-00-B CLIP,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,7.0 RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,20.0 RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,11.5L 1004383-00-C SCR,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,PTCH 1009778-00-C BOLT TE M8x85 PC109 PTP-PC 1027563-00-B LH SHEAR PLATE 1027564-00-B RH SHEAR PLATE 1004392-00-B SCREW, RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز ,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY, PATCH WITH WASHERS 1004402-00-B SCR,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,STL 9.8، ZN,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,EXT L/W 1014204-00-F ASY,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,MDLS 1065155-00-A ASY,STL 9.8، ZN,ENCLOSURE 2.0,MDLS 1018551-00-C ASY,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,MDLSX 1052349-00-A SEAL,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,END 1053488-00-A SEAL,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,UP 1018552-00-C ASY,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,MDLSX 1067110-00-B ASY,STL 9.8، ZN,مهره با برچسب 1109021-00-B,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,[10],G0110,TEFLON 1004379-00-B SCR,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,PATCH 1030265-00-B SEAL,STL 9.8، ZN,سیلیکون 1038174-00-A RIVNUT,STL 9.8، ZN,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,پیچ ZnNi 1064644-00-A,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,پیچ SS 1005146-00-A, STL 9.8، ZN, RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD, گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B, گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B 8.8, ZINC WITH PATCH 1047340-01-F PCBA,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,PCBA S3,MDL S/X 1047340-02-F,STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,S2,MDL S/X 1064696-01-B CONTACTOR,STL 9.8، ZN,کیت CTR میدانی HVBAT 1084515-00-E بدون بسته فیوز 1.0 1.5 1486531-00-یک تماس,ماژول B,4 STL 9.8، ZN,STL 9.8، ZN,کیت میدانی PYRO FUSE — بسته 2.0 1107227-00-B FIELD KIT PYRO FUSE 100 KWH 1111313-00-F قطع اتصال,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,2000A 1096346-01-A ASY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,ENCLOSURE 1450645-01-A ASY,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته 1.0 PACK 1041311-00-C حلقه بالایی RAPIDMATE ولتاژ بالا — باتری ولتاژ بالا 2.0 1055957-00-D تاپ حلقه,RAPIDSPLITTER 1020748-00-A SCR,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,M6,SST 1054470-00-A SCR,آنتن FM2,RHS 1448945-00-C,W/PATCH 1026758-00-D دریچه مونتاژ با چتر و حلقه های O-RING 1039595-00-B PLUG,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,جلو,ترک کرد,1.5 1059325-00-یک دریچه,1-MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,باتری ولتاژ بالا HVBATT 1043512-00-D — 2.0 — واحد جانبی — جلد بالایی 1041309-00-G ASY,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,HVBAT 1002773-00-A BREATHER, MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,JW 1004295-00-A NUT,HF,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,تسلا مدل s محور عقب پرتو پیچشی,W/PATCH 1004371-00-A WSHR,CALIPER 1013298-00-A ASY,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,ZNC 1004391-00-A SCR,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,M6,SST 1054470-00-A SCR,,W/WSHRS 1004400-00-A NUT,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,M6,SST 1054470-00-A SCR, W/WSHR 1004409-00-A SCR,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,کاور ZN 1005706-00-C,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,MDL S 1028688-00-F BATT HTR TOP BRKT,خنک کننده CX 1009210-00-A SCR,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,ST,ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900,تسلا مدل s محور عقب پرتو پیچشی,PAT 1010868-00-C VALVE,2-خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,GADSL 1014830-00-A SCR,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,ZN-NI 1014884-00-B ASSY,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,پلاگین HVBAT 1020444-00-A,1/8خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,IS 1021295-00-G SEAL,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,STL 9.8، ZN,NARROW 1021296-00-G SEAL,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,STL 9.8، ZN,WIDE 1023867-00-A لاستیک 3/8 دوشاخه مخروطی قطر داخلی 1032635-00-I ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,H0610100003A0 پانل درب LH,HVBATT 1036815-00-B SEAL,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,MDLS 1036893-00-B SEAL,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,پلاگین MDLSX 1039642-00-B,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,جلو,درست,1.5 1042040-00-یک SCR,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,M6,SST 1054470-00-A SCR,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,PATCH 1042703-01-G PCBA,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,12W 1057521-00-A Caster Jack Retrofit Kit 1060381-00-D SCREW,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,M6,SST 1054470-00-A SCR,PB+PM 1004430-00-S ASY,TAP 1067510-00-A ASY,مهار,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,HVBAT 1067816-00-A LABEL,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,دریچه های چتری SX 1092642-00-B,12-2ایکس,THT 1099841-90-A ASY,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,HVBAT 1099841-00-C ASSY,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,HVBAT RAVEN CONTACTOR 1517973-00-A ASY,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,رله HVBATT 1011602-00-A,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,12V,40آ,PLUG-IN 1034406-00-C تنه جلو 12 پوشش جعبه فیوز ولتاژ 1119059-00-A درپوش جعبه فیوز,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,12V,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,EFUSE 1034405-00-D FUSEBOX,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,12V,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,12V,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,12V,FRUNK 1094405-00-F FUSEBOX,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,12V,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,EFUSE 1060392-00-A ASY,تعویض,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,COD.B RET 1032274-00-P ASY,— کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,12V+ 2092860-00-A ASY,— کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,BATT+ 1048955-00-C CAP,ترمینال فیوز باتری 1024082-00-A BOLT, 5/16, M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00, 3/4 LENGTH 1051566-01-A آداپتور,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,12V BATTERY 2092875-00-A ASY,— کانکتور 4 میلی‌متری AIR SUSP 1108866-00-A APPLIQUE CROSS CAR SEAL 1035034-00-C درزگیر بیرونی,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,M4.2 × 29 1013810-00-A SHOP,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,MDL S 1028688-00-F BATT HTR TOP BRKT- 1011843-00-M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,ZN12um 6007953 باتری هوشمند سنسور 1011844-00-A مهره, U-ZnAl 1006809-00-A پین تقویت کننده به پدال 1051030-00-B ترمز CLEVIS CLIP 1055857-00-A NUT HFPT M8x1.25, M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00, آداپتور SAE STEEL 1023921-01-C,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,12V BATTERY 1480221-00-A Battery, 12V, M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00, تسمه MS 1051743-00-C, 12M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00, DM 1024085-00-A NUT, 5/16, M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00, دندانه دار 1028669-00-D 12V BATTERY BRACKET 1010917-00-B SCR,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,براکت ZNFLAKE 1028668-00-E 12V BATTERY TRAY 1031029-00-E, 12M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00, DUAL MOTOR 1008842-00-A BOLT,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,[98],G1409 1052301-00-B BEC بست کابین 1034409-00-A FRONT TRUNK 12V FUSE BOX 1034409-00-B FRONT TRUNK 12V FUSE BOX 1094409-00BXE,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,12V,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,جلو,EFUSE 1094409-00-G FUSEBOX,»T .91» W 22YD 1068155-00-A 245 / 45R19 102T STUDDED NOKIAN CAMBER GAME,12V,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,جلو,EFUSE 1488709-00-A ASY, پوشش DCDC VBAT, RAVEN 1024079-00-A SCREW,10-32,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,دندانه دار, 1 LENGTH 1013273-00-C FUSEBOX — باتری — SEPARATOR 1139235-00-A FUSE,MIDI,175آ,32V,کاور فیوز الکترونیکی M5 1140368-00-B, VBAT-DCDC CBL, MS 1140368-00-C VBat, پوشش DCDC مدل S 1488708-00-A ASY,4کاور T,فیوز الکترونیکی,RAVEN 1129934-00-C ASSY, جلد اصلی, Efuse

    فرم درخواست ( ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد )

    نام:
    *
    پست الکترونیک:
    *
    پیام:

    تایید:
    2 + 6 = ?

    شاید شما هم دوست داشته باشید

  • دسته بندی محصولات