• مشخصات فنی

    1084894-00-ب,مدل تسلا 3 17-20 FR BUMPER LOWER SUPPORT,Front Lower Ankle Catcher Reinforcement Absorber Bar For Tesla Model 3,tesal Ankle Catcher,tesla spare Ankle Catcher,tesal Ankle Catcher from china,tesla auto Ankle Catcher,tesla car Ankle Catcher,china tesla Ankle Catcher,یک ماشین تسلا,قطعات جیپ جی سی ویتنی,قطعات جیپ جی سی ویتنی,یک ماشین تسلا 3 Ankle Catcher,tesla model y Ankle Catcher,tesla model x Ankle Catcher,tesla model s Ankle Catcher,1081420-E0-C 1081420E0C 1081420E0C-AM TS MODEL 3 17-20 FR DOOR LH 1081421-E0-C 1081421E0C 1081421E0C-AM TS MODEL 3 17-20 FR DOOR RH 1081440-E0-C 1081440E0C 1081440E0C TS MODEL 3 17-20 RR DOOR RH 1081441-E0-C 1081441E0C 1081441E0C TS MODEL 3 17-20 RR DOOR LH 1081390-E0-C 1081390E0C 1081390E0C-AM TS MODEL 3 17-20 HOOD ALUM 1081401-E0-D 1081401E0D | TA1240100 1081401E0D-AM TS MODEL 3 17- FR FENDER W/LAMP HOLE LH 1081400-E0-D 1081400E0D 1081400E0D-AM TS MODEL 3 17- FR FENDER W/LAMP HOLE RH 1081460-E0-D 1081460E0D | 1601460E0A 1100229 TS MODEL 3 17-20 RR TRUNK 1110240-00-B 111024000B | 161086600آ | TA1225100 1100036 TS MODEL 3 17-19 FR PANEL 1104667-00-F 110466700F 1100046 TS MODEL 3 FR BUMPER SUPPORT 1084894-00-B 108489400B 1100044 TS MODEL 3 17-20 FR BUMPER LOWER SUPPORT 1493370-S0-A 1493370S0A | 1493370SOA 1100267 TS MODEL Y 21- HOOD ASSY 1495245-00-C 149524500C | 151627700دی 1100187 TS MODEL Y FR PANEL 1487601-00-C 148760100C 1100179 TS MODEL Y FR BUMPER SUPPORT UPPER 1505433-00-A 150543300A 1100181 TS MODEL Y FR BUMPER SUPPORT LOWER 1038384-S0-C 1038384S0C | 1051875E0G 1038384S0C TS MODEL S HOOD 6008022-E0-D 6008022E0D 6008022E0D TS MODEL S FR FENDER LH 6008027-E0-D 6008027E0D 6008022E0D TS MODEL S FR FENDER RH,1450874-00-A ASSY,کاور کناری,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00 2007129 مهره گیره, M6x1.00×00 TYPE S 1080797-00-A 280 فیوز میکرو HC رله SPST 1003428-00-A — Slo-Blo — 3.5A — 125V — SMD 1004888-00-A FUSE — 15A — 32V — SMD — 1206 1005067-00-فیوز - 0.1 آمپر - 32 ولت - سریع - نازک - 0402 - فیوز SMD 1008255-00-A, اندازه MIDI, 30M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1008256-00-فیوز, اندازه MIDI, 40M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1008257-00-فیوز, اندازه MIDI, 60M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1008260-00-فیوز,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,200آ,32V 1008293-00-A FUSE, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 5M6,SST 1054470-00-A SCR, 32فیوز VOLT 1008295-00-A, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 10M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1008296-00-فیوز, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 15M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, F25, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1008297-00-فیوز, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 20M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, F15, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1008313-00-فیوز, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 25M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1008314-00-براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E 30 M6,SST 1054470-00-A SCR, 32 فیوز VOLT 1008315-00-A, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 25M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1008316-00-فیوز, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 30M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1008318-00-فیوز, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 40M6,SST 1054470-00-A SCR, 32فیوز VOLT 1009154-00-A — 50A — 500VAC/DC — A50QS50-4 1013638-00-A FUSE, اندازه MIDI, 50M6,SST 1054470-00-A SCR, 32M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1018765-00-فیوز, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 32M6,SST 1054470-00-A SCR, 225M6,SST 1054470-00-A SCR (براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E: براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E) 1032794-00-فیوز,350آ,500فیوز VAC/DC 1052261-60-A, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 60براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 50براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,40براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 30براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 20براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 25براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 40فیوز 1052262-30-A, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 30فیوز 1052262-30-A, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 20فیوز 1052262-30-A, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 25فیوز 1052262-30-A, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, 15فیوز 1052263-30-A,فیوز MICRO2,30A 1052263-20-A,فیوز MICRO2,20A 1052263-10-A,فیوز MICRO2,10A 1052263-05-A,فیوز MICRO2,5A 1052263-25-A,فیوز MICRO2,25A 1052263-15-A,فیوز MICRO2,15A 1052264-10-A,فیوز MICRO3,10A 1052264-05-A,فیوز MICRO3,5A 1052264-15-A,فیوز MICRO3,15A 1062191-00-A,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,250آ,32فیوز 1052262-30-A,MIDI,80آ,32V 1062193-00-A FUSE,MIDI,125آ,32V,فیوز کابین درون خطی 1062194-00-A,MIDI,200آ,32فیوز V 1062196-60-A, فیوز 1052262-30-A, 60فیوز 1052262-30-A, فیوز 1052262-30-A, 50فیوز 1052262-30-A, فیوز 1052262-30-A, 40فیوز 1052262-30-A, فیوز 1052262-30-A, 30فیوز 1052262-30-A, فیوز 1052262-30-A, 20فیوز 1052262-30-A, فیوز 1052262-30-A, 25فیوز 1071379-80-A,فیوز 1052262-30-A,32فیوز 1052262-30-A,فیوز 1052262-30-A,32فیوز 1052262-30-A,فیوز 1052262-30-A,32فیوز 1052262-30-A,فیوز 1052262-30-A,32V 2007294-00-A FUSE, 50 M6,SST 1054470-00-A SCR, 500 M6,SST 1054470-00-A SCR, رله ورودی AC 1009577-00-A,فیوز 1052262-30-A,نه,12V,100آ,فیوز 1052262-30-A,M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00,12V,40آ,PLUG-IN 1025401-00-A CLIP, فیوز 1052262-30-A 70 LBS RETENTION 1046116-00-A CLIP 4.8X15, ONE LEVEL 1016075-00-A U-NUT,ONE LEVEL 1046116-00-A BOLT, 14.8 طول 1010830-00-B ASY — تزیین سمت صندوق عقب LH 1010831-00-B ASY — گارنیش سمت صندوق عقب RH 1009272-00-F BRKT, ONE LEVEL 1046116-00-A BOLT, LH 1009273-00-F BRKT, ONE LEVEL 1046116-00-A BOLT, RH 1016334-00-E ASY, C-PILLAR REAR LH 1016335-00-D ASY, ONE LEVEL 1046116-00-A BOLT, 3صندلی RD ROW 1008173-00-A سوئیچ درب آسانسور غیر برقی, 3صندلی های ردیف RD 6008902-00-A کلید درب برقی, 3صندلی های ردیف RD 1016337-00-D ASY, C-PILLAR REAR RH 1002510-00-D ASY C-PILLAR TRIM UPR LH TEXTILE FOG 1007457-00-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH ALC WHT 1007457-02-C ASY LHTEXTILE FOG 1007457-00-C -C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH PROV BLK 1007457-06-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH ULS BLK 1007457-07-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH NALC CRM CRM 100-7437-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH NALC CRM 100-7437- RH TEXTILE FOG 1007458-00-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC WHT 1007458-02-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC BLK 1007458-04-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC WHT 1007458-02-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC BLK 1007458-04-C ASY C-PILLCAR 1-PRV400 ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ULS BLK 1007458-07-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH NALC CRM 1016078-00-A TRIM CLIP 1.7 به پانل 3 میلی متری با سوراخ 7 میلی متری 1015863-00-A SCR,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45[RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD]-07 1006642-00-A GROMMET FOR M6 threads 1007818-00-B ERGO CLIP, 2.5-3 C-PILLAR REAR RH 1016337-00-D ASY C-PILLAR TRIM UPR LH TEXTILE FOG 1002510-00-D ASY C-PILLAR TRIM UPR LH ALC WHT 1007457-00-C ASY 1007457-00-C ASY2510-00 -C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH PROV BLK 1007457-04-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH ULS BLK 1007457-06-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH NALC CRM CRM 1007-457-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH NALC CRM 1007-457 RH TEXTILE FOG 1007437-00-D ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC WHT 1007458-00-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC BLK 1007458-02-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC WHT 1007458-00-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC BLK 1007458-02-C ASY C-PILLCAR 1-PRV400 ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ULS BLK 1007458-06-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH NALC CRM 1007458-07-C TRIM CLIP,12C-PILLAR REAR RH 1016337-00-D ASY C-PILLAR TRIM UPR LH TEXTILE FOG 1002510-00-D ASY C-PILLAR TRIM UPR LH ALC WHT 1007457-00-C ASY 1007457-00-C ASY2510-00 -C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH PROV BLK 1007457-04-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH ULS BLK 1007457-06-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH NALC CRM CRM 1007-457-C ASY C-PILLAR TRIM UPR LH NALC CRM 1007-457 RH TEXTILE FOG 1007437-00-D ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC WHT 1007458-00-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC BLK 1007458-02-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC WHT 1007458-00-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ALC BLK 1007458-02-C ASY C-PILLCAR 1-PRV400 ASY C-PILLAR TRIM UPR RH ULS BLK 1007458-06-C ASY C-PILLAR TRIM UPR RH NALC CRM 1007458-07-C TRIM CLIP,16L,169 پوشش 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021438-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021434-00-A TAPE, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, TROUGH TRIM 1013804-00-D STOP, LIFTGATE 1052754-00-C EDGE CLIP,90 پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE,3 WAY 1009231-S0-A ASY, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, LOWER 1019302-00-A FOAM TAPE, 25× 12.5 1009236-00-H ASY, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, UPPER 1009238-00-B PAD, تایر خرد شده 1049607-00-A 245 / 35R21 زمستان Pirelli Sottozero3 تایر 1050699-00-A P245 / 35R21 Continental Sport Contact - 96Y 1053501-00-A P85D Tire - P265 / 35R21 - CSC5P T0 1053502-00-A 245 / 45R19 102Y لاستیک S MICHELIN PS3 — MAT 1065206-00-B 245/35ZR21 96Y S MICHELIN PSS TIRE 1079720-00-A 265/35ZR21 101Y S MICHELIN PSS-00-B 245/35ZR21 96Y S -C 245/45R19 98W A/S GOODYEAR EAGLE TOURING 6005890-00-E MICHELIN PS4S — 245/35R21, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, LOWER 1009262-90-E PULL, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, LH, LIFTGATE 1009263-00-E PULL, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, RH, LIFTGATE — STD 1009264-90-E PULL, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, RH, LIFTGATE — POWER 1010327-00-A Switch, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, SHUTFACE 1011813-00-A TRIM CLIP NIFCO 12733 1009233-00-H ASY, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, پارچه گریل MSH 1008245-00-A CLIP, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, 5.8X1.5-3.5 1009234-00-I ASY, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, LH 1009235-00-I ASSY, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, RH 1011955-90-D DOOR, گیره رهاسازی اضطراری 1008703-00-A پیچ پلاک RR,SCR, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE,ماژول B,گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B,ST,ZnAl with washer 1128034-00-B 3下护板卡子 PUSH PULL RIVET,8MM,5-7 DTS80 1455940-00-B مدل S کیت یدکی محفظه فوب کلید 1032984-00-C سیم پیچ ورودی غیرفعال با فرکانس پایین 1005627-00-B Screw T20 ST4.2X20 WASHER 1032984-00-C,نایلون,BLK 1083401-05-J M3, IP SUB ASY, BASE و PREMIUM, PVC 1083390-00-I M3, IP, مشبک بلندگو, ASY, BASE 1091225-00-F M3, IP, WCM000190 GASKET-EXH PP به MANFD جک سیلندر کلاچ Slave, دکور ASY, WOOD 1100567-00-F M3, IP, دکور ASY, آلومینیوم 1083340-00-H M3, IP, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, ASY, BASE 1083341-99-B M3, IP GLOVE BOX REWORKED SOLENOID, FOR SERVICE ONLY 1083332-00-D M3, IP, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, NVH PAD 1100583-00-A A PILLAR EDGE CLIP 1083384-00-D M3, IP, STEERING CLMN GAP HIDER, LOWER 1100574-00-H M3, IP, BROW FINISHER, ASY 1083345-00-E M3, IP, DRIVER KNEE AIRBAG COVER, ASY 1118707-00-A SCREW,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,5×19.5,STL,ZNNI 1083368-00-D M3, IP, NVH PAD, UPPER 1099272-00-E M3, IP, ستون فرمان, CLIP REVIEBRE 1101136-00-F M3 DISPLAY HOUSING, NECK 1083361-00-D M3, IP, END CAP, SUBSTRATE, LH 1083362-00-D M3, IP, END CAP, SUBSTRATE, RH 1090280-00-A U-CLIP,11.7×6.8,STL,ZN 1095453-00-A SCREW GRMMT,9.45×9.45,PA66 1100582-00-A U-CLIP,11.7×6.8,STL,ZN 1083350-00-E M3, IP, PASSENGER KNEE AIRBAG COVER, ASY 1083334-00-B M3, IP, محرک ورودی — سرویس MSR HVAC 1139238-00-A ACTUATOR ASSY — PASS TEMP, DAMPER 1083380-00-F M3, IP, KNEE IMPACT FOAM 1139785-00-A Y卡子 BOLT,HF,M6-1.0×21[88],BLK 1011542-05-A مجموعه سنسور ضربه شتاب 1005274-00-B سنسور ضربه فشار فشار ASSY 1005275-00-A BLT[ب],MAT 1135412-00-A Model 3, Rr Fascia, پیچ 462-1000224-B پیچ, Tow 1023057-00-A DRAIN TUBE ASM-LAMP HSNG 1023052-00-A ELBOW-DRAIN TUBE ASM 1023383-00-A PLUG — DRAIN TUBE ACCESS 6009582-00-F SEAL, LIFTGATE 6009585-00-I SEAL, BODY SIDE RR PRIMARY, LH 6009586-00-I SEAL, BODY SIDE RR PRIMARY, RH 1038407-00-A SEAL — DOOR RR INR BELT — LH 1038408-00-A SEAL — DOOR RR INR BELT — RH 1038395-80-A SEAL — DOOR RR OTR BELT — LH 9610, تسمه RR OTR درب, RH 1095789-00-C ASY_ MS DOOR RR OTR BELT LH_PLASTIC 1095921-00-C ASY_ MS DOOR RR OTR BELT RH_PLASTIC 1005422-00-D SEAL, درب جلوی ستون B حاشیه چپ 1005423-00-D مهر و موم, در جلوی درب ستون B حاشیه سمت راست 6009595-00-D مهر و موم, درب عقب, LEFT 6009596-00-D SEAL, درب عقب, RIGHT 6009591-00-E SEAL — DOOR RR C حاشیه ستون — LH W/O LOWER DOOR EDGE 6009592-00-E Seal — DOOR RR C PILLAR REGIN — RH W/O LOWER DOOR EDGE 1702-E, چسب 6009583-00-N SEAL, سمت بدن در مقابل اولیه, LH 6009584-00-M SEAL, سمت بدن در مقابل اولیه, RH 1038405-00-A SEAL — DOOR FR INR BELT — LH 1038406-00-A SEAL — DOOR FR INR BELT — RH 1038393-00-A SEAL — DOOR FR OTR BELT — LH 9-DORSE BELT — RH 1095786-00-C ASY_ MS DOOR FR OTR BELT LH_PLASTIC 1095920-00-C ASY_ MS DOOR FR OTR BELT RH_PLASTIC 6009593-00-D SEAL —-0509593-00-D SEAL —-095920-00-C -00-D SEAL, درب جلو یک حاشیه ستون چپ مهر 1005421-00-D, جلوی درب A PILA REGIN RIGHT 1006083-00-A TAPE BAFFLE FR — RR DOOR LONGHE MTG REINF 1021183-00-B SMALL STUFFER, تسمه بیرونی 1021462-00-B STUFFER بزرگ, مهر و موم کمربند بیرونی 1074847-00-A SEAL, HOOD MS2 1521808-00-A SEAL, HOOD 1060710-00-A SEAL, کلاه به غلاف, ماژول کنترل درب REFRESH 1003101-00-E 1016389-00-A BLT,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,FR LH 1447650-00-A LH DM Jounce Hose Bracket 1038627-00-A RH DM Jounce Hose Bracket 1038628-00-A LH MANDO BRAK HSE — REAR — LEFT 1088732-00OCE 1088732-000-000 شیلنگ ترمز — عقب — راست 1088733-00-C شیلنگ ترمز JJUNCE RR RH 6006357-00-D Banjo Bolt,5کمپرسور 468QL1-8104035 Bracket کمپرسور 468QL1-8104035-01 کمپرسور براکت 468QL1-8104039 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104039-01 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104950 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-01 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-02 کمپرسور Assy 468QL1H-1000950 موتور Assy 468QL1HB-1000950 Engine Assy 468QL-3707950 شمع جرقه Assy 471Q[RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD]-07 1007511-00-ماژول کنترل درب بالابر برقی 1008177-00-A BOLT, M6-1.0x50MM ZINC 1008177-01-A BOLT,M6-1.0×50، DIN6921، STL,صفحه G8.8,ZF720 1003550-00-A POWER LIFTGATE CHIME 1037846-00-D — پایین درب جلو, سمت راست — صفحه پلاستیکی 1037847-00-D — درب جلو پایین, چپ — PLASTIC 6009549-00-F ASY-HINGE UPR FR 2007212-00-C BOLT HF M8-1.25X25 MATPOINT SERR G98 1008571-00-C BLT,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,FR LH 1447650-00-A LH DM Jounce Hose Bracket 1038627-00-A RH DM Jounce Hose Bracket 1038628-00-A LH MANDO BRAK HSE — REAR — LEFT 1088732-00OCE 1088732-000-000 شیلنگ ترمز — عقب — راست 1088733-00-C شیلنگ ترمز JJUNCE RR RH 6006357-00-D Banjo Bolt,M8x25[9.8] 1028183-00-فروشگاه, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز, رینگ های آلومینیومی تویوتا, M8x25 [9.8] 6009552-00-E ASY-HINGE LWR, FR, LH 6009552-01-E ASY-HINGE LWR, RR, LH 6009569-00-E ASY-HINGE LWR, FR, RH 6009569-01-E ASY-HINGE LWR, RR, RH 1005714-00-A PLUG-DOOR ACCESS LWR 1466719-00-A MS Door Front Replacement Kit 1045194-00-A BUTYL FOIL PATCH 50x50x1mm 1009585-00-A, در، درب, 45X85 1014178-00-A SCR, گرد CABLE CORE ASSEMBLY 1038709-00-A Gen II دیوار کانکتور 40A 1P 24FT — J1772 Plug 1050074-01-C VEHICLE کانکتور و مونتاژ کابل Z 1011906-000-00-1011906 CABLE CABLE 1011906-0000-C. 21.6mm 1011861-00-B اتصال دهنده قدرت بالا اتصال Fuse L2 مونتاژ - 200amp 1011912-00-B اتصال قدرت بالا اتصال Fuse L1 مونتاژ - 200amp 1011914-00-B DIAMETER X 28.6mm قطر خارجی X 7.08mm ضخامت پیچ 1011908-00-B, M4X12 1018860-00-A فوم, صفحه دسترسی درب جلو 1108508-00-A وصله فویل بوتیل 350x45x1mm 1062634-00-A GAS STRUT — HOOD 6006603-00-C GAS STRUT — BHOOD 10101603-00-C GAS STRUT — BHOOD 10101641 PROP LH BODY 2007222-00-B BOLT HF, M6x14, پچ STL ZNFL, TRX 1008840-00-C BRKT-GAS PROP RH HOOD 1008841-00-C BRKT-GAS PROP LH HOOD 1029284-99-D HOOD HINGE ACTIVE LH 1029285-99-D HODING, فعال, RH 1016260-00-A BLT,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,FR LH 1447650-00-A LH DM Jounce Hose Bracket 1038627-00-A RH DM Jounce Hose Bracket 1038628-00-A LH MANDO BRAK HSE — REAR — LEFT 1088732-00OCE 1088732-000-000 شیلنگ ترمز — عقب — راست 1088733-00-C شیلنگ ترمز JJUNCE RR RH 6006357-00-D Banjo Bolt,M8-1.25x20x24[8.8]-09 1538314-00-گیره نگهدارنده بند (فقط خدمات) 1046842-00-یک مهره HF M8 PC10 (فلنج مهره پنتاپورت به منیفولد) 6006613-00-A ASY HINGE LIFTGATE LH 6006612-00-A ASY HINGE LIFTGATE RH 1031090-00-A Clear Auto Sealer, 3م 08551 1008866-00-سپر B WEDGE - LIFTGATE 1004039-00-B دمپر گوه درج, LIFTGATE 1008867-00-A BLT PANFLG D10 M6-1.00×14[9.8]ضربه گیر ZnAl 6007220-00-B-OVERSLAM AT LWR LIFTGATE 1008863-00-C WEDGE DAMPER, بدن, LH 1008864-00-C WEDGE DAMPER, بدن, RH 1004038-00-B درج, دمپر گوه, BODY 1008782-00-A BLT PANFLG SHLDR M6-1.0×14[9.8]ZnAl 6007576-00-B سنسور ANTI PINCH ASY LH 6007576-00-C سنسور ANTI PINCH ASY LH 6007570-00-B ANTI PINCH SENSOR ASY RH 6007576-00-C ASY RH 6007576-00-C pinch sen 6006608-00-B LIFTGATE GAS TRUT LH 6006611-00-B LIFTGATE SPRING STRUT LH 6006610-00-C LIFTGATE POWER STRUT RH 6009427-00-BGHAS STRUT&WSHR,M8x27,[88],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45[ب],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,ADH 1121299-00-A اسپویلر فیبر کربن, نوار MS 1023182-00-C, چسب های جانبی DBL, LIFTGATE SPOILER 1021050-00-A PRIMER, پرایمر نواری 94 1066222-00-B اثر هنری, پلاک انتشار صفر — W/ 4 سوراخ های نصب 1002461-00-B محافظ آب بالابر LH 1002462-00-B محافظ آب بالابر RH 1004838-00-B NUT RVT RND THK M6-1.00X3.0 ZnAl-C 10038,FH,M6x25، STL,G1009 1003547-00-A NUT RVT RND THK M6-1.00×5.5 ZnAl 2007028 مهره فلنج فرم, M8x1.25 1083176-00-A RIV-NUT,M8x0.7-3.8، STL,صفحه ZNNI 1064363-00-A, RR DOOR, LH 1067943-00-A PLATE, RR DOOR, RH 6009555-00-F ASY-HINGE UPR RR 6008912-99-C LATCH ASY FR RH 6008913-99-C LATCH ASY FR LH 6006535-00-B REINF-LATCH 6008913-99-C ASY-HINGE UPR RR 6008912-99-C 2007218 BLT CSKFLT TRX M6-1.00×18[9.8]ZnAl 1039668-00-B RELEASE CABLE-FR DOOR 1003540-00-A DOOR PULL CUP ASSEMBLY — FRONT LEFT 1003541-00-A DOOR PULL CUP BRACKET —FROCLIPLE-00SE, برای درخت, کابل درب 1066877-00-A GROMMET — RSB BOLSTER 1007287-00-A Handle — Liftgate 1007285-00-C Surround — Handle — Liftgate 1008853-00-A BLT M60 HF D1.[]دسته ZnAl 1013417-00-B, LIFTGATE EMERGENCY RELEASE 1008854-00-A SCR ST PANFLG 4X14 D9 1003549-00-B CINCHING ACTUATOR 6006654-00-B ASY LIFTGATE LATCH - MBL ASY LIFTGATE LATCH - MWR ST PANFLG 4X14 D9 1003549-00-B 14[9.8] ZnAl 1008186-00-B CABLE — CINCH LIFTGATE 1020965-00-A EDGE CLIP CABLE TIE 6008911-99-D LATCH ASY RR LH 6008914-99-D LATCH R21100R,M8x16، FL,M6,SST 1054470-00-A SCR,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز[8.8],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45[ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY],ADH 2007217-00-B BLT,M6,SST 1054470-00-A SCR,CPSU,M8-1.25×25,[9.8]-م-09 6008250-00-صفحه ضربه گیر B — پیچ و مهره 1063466-00-A STRIKER&WSHR,M6X22، STL[8.8],ZN 1002973-00-G مجموعه درب بازکن — جلو چپ 1007940-00-G مجموعه درب بازکن — RIGHT FRONT 1009338-00-A PALNUT M5x10 100TR-100000-100X10-100-100-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000-1000000, چفت در, جلو / عقب, RIGHT/LEFT 1016535-00-A RETAINER, کابل درب 1033015-00-E STRIKER, HOOD 1059507-00-B STRIKER, HOOD 1008833-01-A BOLT PF, M8x16, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز[98] ZNNI BLK 1066937-00-A HOOD LATCH SPACER 1061814-00-E CABLE HOOD LATCH PRIMARY RELEASE 1061816-00-E CABLE HOOD LATCH RELEASE SECONDARY RELEASE L-0606069 CABLE HOOD LATCH SECONDARY RELEASE 106060069, انتشار دفترچه راهنمای ثانویه 1057342-00-A BOLT,M5x16، PF,M6,SST 1054470-00-A SCR,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز[8.8],JW-C2 1002731-00-A BAFFLE,ECOFIX 1451870-00-A MS HOOD LATCH CABLE SECONDARY Release CLIP 1033010-00-C ACTUATOR, HOOD LATCH 1038903-00-A SCREW PF 50×25 DELTA PT 6006601-00-B HOOD LATCH 6009164-00-E CABLE HOOD LATCH RELEASE 6009132-00 PT 6009132-00-00-00-00-00-00-00-00-00 LELEA 6009132-00-00-00-00-00-00-00-00-00:00 PM 1064670-00-A C PILLAR LATCH CLOSE OUT PANEL RH 1115346-00-A CLIP, پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE, 5.8X1.5-3.5 1038222-00-A TRIM CLIP 8X2.5 1060477-00-B مونتاژ پیش بند سمت چپ MS2 1060479-00-C مونتاژ پیش بند سمت راست MS2 1012944-00-D CLIP, پیش بند زیرپوش به گلگیر 1060481-00-E پیش بند عقب MS2 LHD 1068141-00-B لوله تخلیه ثانویه MS2 LHD 1057326-00-B AERO SHIELD, RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY, MS2 1057326-00-C AERO SHIELD, RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY, MS2 1016365-00-B TESLA BADGE’T’- عقب 1013738-00-C MODEL S BADGE 1059217-00-A 70 نشان — دیفرانسیل عقب — MODEL S 1097285-00-A MODEL S 60D BADGE 1059208-01-A MODEL S 70D BADGE 1083137-00-B 75 BADGE 1083138-00-B 75D BADGE 1059267-00-A MODEL S 90 نشان 1059266-00-A 90D, نشان MS و MX 1059268-00-A P90D, MS و MX 1068008-00-A MODEL S/X P90D BALDICROUS BADGE 1067217-00-B P85D/P90D BAR BAR BAR 1066305-00-A 100D 1066330-00-A P100D BADGE 1083672-00-A P100D LUDICROUS BADGE 14848 -00-A DUAL MOTOR BADGE 1484849-00-A DUAL MOTOR PERFORMANCE BADGE 1061913-00-C قاب براکت پلاک گواهینامه, که, MS2 1019229-00-E HARD, کیسه, بست های صفحه جلو, AND JP TW 1019047-00-D SCR,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,5xPT-12[RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD],ZnNi BLK-R , Rear License Plate Screw

    فرم درخواست ( ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد )

    نام:
    *
    پست الکترونیک:
    *
    پیام:

    تایید:
    1 + 4 = ?

    شاید شما هم دوست داشته باشید

  • دسته بندی محصولات