• مشخصات فنی

    1110240-00-ب,مدل تسلا 3 17-19 FR PANEL,یک ماشین تسلا 3 Radiator Support Front Bumper Carrier Assembly,tesal Radiator Support,tesla spare Radiator Support,tesal Radiator Support from china,tesla auto Radiator Support,tesla car Radiator Support,china tesla Radiator Support,یک ماشین تسلا,قطعات جیپ جی سی ویتنی,قطعات جیپ جی سی ویتنی,یک ماشین تسلا 3 Radiator Support,tesla model y Radiator Support,tesla model x Radiator Support,tesla model s Radiator Support,1081420-E0-C 1081420E0C 1081420E0C-AM TS MODEL 3 17-20 FR DOOR LH 1081421-E0-C 1081421E0C 1081421E0C-AM TS MODEL 3 17-20 FR DOOR RH 1081440-E0-C 1081440E0C 1081440E0C TS MODEL 3 17-20 RR DOOR RH 1081441-E0-C 1081441E0C 1081441E0C TS MODEL 3 17-20 RR DOOR LH 1081390-E0-C 1081390E0C 1081390E0C-AM TS MODEL 3 17-20 HOOD ALUM 1081401-E0-D 1081401E0D | TA1240100 1081401E0D-AM TS MODEL 3 17- FR FENDER W/LAMP HOLE LH 1081400-E0-D 1081400E0D 1081400E0D-AM TS MODEL 3 17- FR FENDER W/LAMP HOLE RH 1081460-E0-D 1081460E0D | 1601460E0A 1100229 TS MODEL 3 17-20 RR TRUNK 1110240-00-B 111024000B | 161086600آ | TA1225100 1100036 TS MODEL 3 17-19 FR PANEL 1104667-00-F 110466700F 1100046 TS MODEL 3 FR BUMPER SUPPORT 1084894-00-B 108489400B 1100044 TS MODEL 3 17-20 FR BUMPER LOWER SUPPORT 1493370-S0-A 1493370S0A | 1493370SOA 1100267 TS MODEL Y 21- HOOD ASSY 1495245-00-C 149524500C | 151627700دی 1100187 TS MODEL Y FR PANEL 1487601-00-C 148760100C 1100179 TS MODEL Y FR BUMPER SUPPORT UPPER 1505433-00-A 150543300A 1100181 TS MODEL Y FR BUMPER SUPPORT LOWER 1038384-S0-C 1038384S0C | 1051875E0G 1038384S0C TS MODEL S HOOD 6008022-E0-D 6008022E0D 6008022E0D TS MODEL S FR FENDER LH 6008027-E0-D 6008027E0D 6008022E0D TS MODEL S FR FENDER RH,1032644-00-E Front Motor Bay Outer Absorber, جذب کننده کاور موتور LHD DM 1042781-00-C, OUTER 1050480-00-B ABSORBER FRUNK, DM 1006535-00-A RVT PUSH-PULL 8X18X28.5 1050484-00-B ABSORBER AERO SHIELD FRONT, DM 1101789-00-J کانکتور موبایل جهانی, کیت شارژ NA 1509564-00-A, Gen II UMC, ON 1490374-10-B CHARGEPORT, که,CP,MY 1473503-00-A حسگر هدف,MCPD,GEN3,M3 1537264-00-B CP ECU, ASSY, ژنرال 4, درپوش ایمنی NA 1506911-00-D, که,CP,پیچ MY 1512841-00-B,HF,M6-1.0×70,[88],JW-C2 1002731-00-A BAFFLE,با 1521216-00-A DKEPS,M6-1.0,[8],G1009 1109003-00-D HV HARN,FDU,M3 1109004-10-G HV HARN,خنک کننده CX 1005706-00-C BLT HEX FL M6-1.25×16,M3 1109006-00-C HV BKT,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,SEAL 1108552-00-A مهره HF M10 PC10 1047337-00-A ماژول کنترل ستون فرمان I-SHAFT LINK 1060802-00-B,M3 1109008-00-C HV BKT,RAVEN 1107679-01-E ASY-HV BATTERY,بالا,M3 1135228-00-A CAP, شما وصل می کنید, STL 9.8، ZN, باسبار ولتاژ بالا M3 1501773-10-D, 1 کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,CP,MY 1507971-00-B مهار کمپرسور AC 1552447-00-A BOLT,HF,M8-1.25×22,[109],G0110,MAT 1521609-00-A DSEMS,HX,M6x31,[98],BLK 1011542-05-A مجموعه سنسور ضربه شتاب 1005274-00-B سنسور ضربه فشار فشار ASSY 1005275-00-A BLT[L],MAT 1530060-00-A BOLT,HF,M6-1.0×45,[88],G0309,SD 1533981-00-C BRKT TOP, BUSBAR, 1-کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز, CP, MY 1533982-00-C BRKT BTM, BUSBAR, 1-کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز, CP, MY 1063260-00-C BOLT&WSHR,HX,M8x23.5,STL[109],JW-C2 1002731-00-A BAFFLE,ZNNI 1493736-S0-A Y MY FRONT FASCIA SVC, UNPAINTED 1493736-S1-A MY FRONT FASCIA SVC, diamond BLACK-PBSB 1493736-S2-A MY FRONT FASCIA SVC, RED MULTI-COAT-PPMR 1493736-S3-A MY FRONT FASCIA SVC,PEARL WHITE MULTI-COAT-PPSW 1493736-S4-A MY FRONT FASCIA SVC, MIDNIGHT SILVER METALLIC-PMNG 1493736-S5-A MY FRONT FASCIA SVC,DEEP BLUE METALLIC-PPSB 1484190-00-A NUT HF M6-1.00X18 (RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD) 1454534-00-A SEMS[CON],HX,M6-1×25,[98],G0110[ب],MAT 1128951-00-B SCR ST WSHR M5 X 20 ZnNi 1446114-00-B 3 پیچ,HF,M10x130,STL[109],CALIPER 1013298-00-A ASY,MAT 1120775-00-A 3 پیچ,HF,M10-1.5×150,[149],ZNNI 1135014-00-A 3 پیچ, HF, M10x1.5×75.75, کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز[109], ZN 1493746-S2-A MY CVR TOW FRT FASCIA, RED MULTI-COAT-PPMR 1493746-S3-A MY CVR TOW FRT FASCIA, PEARL WHITE MULTI-COAT-PPSW 1493746-S4-A MY CVR TOW FRT FASCIA, MIDNIGHT SILVER METALLIC-PMNG 1493746-S5-A MY CVR TOW FRT FASCIA,DEEP BLUE METALLIC-PPSB 1077570-00-D 3 TOW HOOK 1106818-00-A 3 سنسور, AMBIENT AIR TEMPERATURE, HCC 1493735-S1-A M3 REAR FASCIA SVC, SOLID BLACK-PBSB 1493735-S2-A M3 REAR FASCIA SVC, RED MULTI-COAT-PPMR 1493735-S3-A M3 REAR FASCIA SVC, PEARL WHITE MULTI-COAT-PPSW 1493735-S4-A M3 REAR FASCIA SVC, MIDNIGHT SILVER METALLIC-PMNG 1493735-S5-A M3 RR FASCIA SVC,DEEP BLUE METALLIC-PPSB 1014130-00-A STUD CL,M10x25,STL[109],ZNNI 1454548-00-A NUT,HF,M10-1.5,[10],G0110 1511000-S0-A MY ASY- BODY SIDE OUTER LH SVC E-COATED 1512000-S0-A MY ASY- BODY SIDE OUTER RH SVC E-COATED 1549228-S0-A MY A B PLR BODY SIDE OTR, LH SVC E-COAT 1549229-S0-A MY A B PLR BODY SIDE OTR, RH SVC E-COAT 1549230-S0-A MY REAR QUARTER OUTER ASY, LH SVC E-COAT 1549231-S0-A MY REAR QUARTER OUTER ASY, RH SVC E-COAT 1487421-S0-A MY REAR QUARTER OUTER PNL, LH SVC E-COATED 1487422-S0-A MY REAR QUARTER OUTER PNL, RH SVC E-COATED 1487427-S0-A MY BIW BSO FRT CAP LH SVC E-COATED 1487428-S0-A MY PNL, درپوش جلوی BSO, RH SVC E-COATED 1487447-S0-A MY MY BIW BSO FNDR BRKT LH SVC E-COATED 1487448-S0-A MY PNL, BSO FNDR BRKT, RH SVC E-COATED 1487443-S0-A MY MY BIW FENDER LWR BRKT ASSY LH SVC E-COATED 1487444-S0-A MY BIW FENDER LWR BRKT ASSY RH SVC E-COATED MY BIW LWR BRKT ASSY RH SVC E-COATED M-74RH14 SVC 1487432-S0-A قفسه سقفی من BRKT FR RH SVC 1487433-S0-A قفسه سقفی من BRKT RR LH SVC 1487434-S0-A قفسه سقفی من BRKT RHS80YVCVC E-COATED 1487698-S0-A MY ASY — حلقه درب بیرونی RH SVC E-COATED 1487725-S0-A MY ASY — حلقه درب INR W/ HEADER REINF LH SVC E-COATED 1487726-MY ASY W/ HEADER REINF RH SVC E-COATED 1526249-S0-A MY SIDE ILL INSERT SVC E-COATED 1487693-S0-A MY ASY — COWL SIDE IP BULKHEAD LH SVC E-COATED 1487693-S0-A BULKHEAD RH SVC E-COATED 1487729-S0-A MY COWL SIDE BULKHEAD LH SVC E-COATED 1487730-S0-A MY COWL SIDE BULKHEAD RH SVC E-COATED E-COATED 1516-5800-1516-5000-1516-5800-1516-5800-1516-5000-1516-5805-1516-583-1510 S0-A MY SILL INER LWR REINF SVC E-COATED 1518729-S0-A MY SILL INNER FRONT CLOSE OUT LH SVC E-COATED 1518730-S0-A MY SILL INNER FR ONT CLOSE OUT RH SVC E-COATED 1474167-S0-A MY Extn,رکاب داخلی Lwr-LH SVC E-COATED 1474168-S0-A MY Extn,رکاب داخلی Lwr-RH SVC E-COATED 1487480-S0-A MY ASY — CENTER UNDERBODY SVC E-COATED 1092743-S0-C MY ASY — CROSSMEMBER FRONT FLOOR RR SVC E-COATED2510 SVC E-COATED 1074826-S0-C MY GLOVE — FSF CROSSMEMBER RH SVC E-COATED 1108045-S0-B MY ASY — FSF SEAT MOUNT REINF SVC E-COATED E-COATED 1073935-SVC-MY-SVC 1073936-S0-D MY GLOVE — FSR CROSSMEMBER RH SVC E-COATED 1127874-S0-B MY ASY — REINF FSR CROSSMEMBER INBOARD SVC E-COATED 1137378-01-D,STL 9.8، ZN,E3، AWD,1PH,من,RMN 1459652-00-A ASY,HV DMY PLUG,HC-STACK 1100055-01-C ASY,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,صفحه اسکید جلو,ENCL,MDL3 1098630-00-G ASY,هواکش با کفن,STL 9.8، ZN,M3 1112601-00-C ASY,نگهدارنده,FLOD PORT 1089308-01-D SKID PLATE,H0610100003A0 پانل درب LH,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,محفظه,MDL3 1104743-00-B BOLT,TE,M6x18، STL[109],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,PC 1478576-01-A ASY,12V DC,قطعات/گروه,PH,MDL3,3PH 1109531-00-E ASY,HV HEADER,4RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD,600V 1109535-00-D ASY,HV HEADER,HC STACK 25، BAT,M3 1112247-00-A SHOP,HF,M8x28,[109],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,PC 1092553-00-A SHOP,14EPL,M8x130، STL[109],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,PTC 1092592-00-B BOLT,14EPL,M8x44، STL[109],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,SDOG 1089657-00-C BOLT,HF,M12x35، STL[109],CALIPER 1013298-00-A ASY,PC 1036536-00-A SCREW,HF,M6X20,TAP 1117105-00-B BOLT,TE,M12x29، STL[149],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,SMAT 1119905-00-A BOLT,HF,M10x27,[109],CALIPER 1013298-00-A ASY,SMAT 1467057-00-D SEAL,محیط,پنت هاوس,MDL3 1086725-00-L ASY, کاور پنت هاوس, HVBAT 1108907-00-B BREATHER, عایق NITTO Z-PLUG-S 1097686-00-C,HV JOINT 1110933-00-F ASY,عایق,LWR,FASTCHARGE ASY,M3 1095145-00-J ASY,FC CONTACTOR,STL 9.8، ZN,MDL3 1104475-00-F BOLTANDWSHR[CALIPER 1013298-00-A ASY],M8x23، STL ZNFL,SDOG ADH 1112243-00-A BOLT,TE,M5x22,[88],کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,MAT 1110932-00-A COVER, ترمینال ورودی AC, 1PH, M3/Y 1095891-00-G ASY,DC LINK,POS,STL 9.8، ZN,MDL3 1089334-02-J ASY,پک کنتاکتورها,تعویض,HV 1064689-00-I 3 DISCONNECT,باتری,عایق PYRO 1088608-00-E,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,عایق SHUNT 1088609-00-B,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,FUSES 1110699-00-E COVER, پایانه های چپ, پنت هاوس 1104654-00-B مهره&WSHR[CALIPER 1013298-00-A ASY],M8، BRS,سیلر 1116867-00-A NUT,HF,M6-1.0,[8],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45[ب] 1107984-00-پیچ B,TE,50× 20، STL,DPT,آر,ZNNI 1107566-00-C ASY,درپوش پروب,کاور پنت هاوس,HVBAT 1108958-00-A SEAL,درپوش پروب,HVBAT 1117669-00-A SHOP,5-لوب,M6x19,[109],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,PTP,جلد SEAL 1107310-00-B,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,FC ASY,STL 9.8، ZN,M3/Y 1106394-01-L ASY,HV SYS CTRLR PCBA,MDL3, E3 1106394-02-L ASY,HV SYS CTRLR PCBA,MDL3,E1 1092739-00-E ASY,مهار,4RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD,240V,AC FILTER 1508009-00-A BOLT,TE,RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD,[88],عایق G1009,CA 1088607-00-G,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,شارژ سریع,STL 9.8، ZN,M3 1006772-00-A FASTENER, JW-C2 1002731-00-A BAFFLE, TORX30, M6-1.00X10MM 1015197-00-A 6.7mm CABLE TIE CLIP 1078426-00-E ASY,مهار,خروجی شارژر به DC BUS 1078835-00-G ASY,SHUNT,M3 1084659-00-D BUSAR,شارژ سریع,ورودی,NEG 1084660-00-C BUSBAR,شارژ سریع,ورودی,POS 1084661-00-C BUSBAR,FC تماس با اتوبوس DC,NEG 1084662-00-C BUSBAR,FC تماس با اتوبوس DC,POS 1095042-00-C SHOP,5-لوب,M6X13، SHL[10X8],[88],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,کاور MAT 1096401-00-C,وزارت دفاع 2 PYRO,کاور HVBAT 1096402-00-C,BUSBAR,SHUNT به وزارت دفاع 3 1097623-00-فیوز,63آ,700M6,SST 1054470-00-A SCR,AR,14×51,TAB 1101626-00-D LINGE,سینی,کنترلر HV,MDL3 1101938-00-J ASY,مهار,AWD,پنت هاوس,STL 9.8، ZN,M3 1108281-00-B HV DUMMY HEADER,4P 1111040-00-C SUPPORT,لولا,کاور HVC 1111869-00-E,اتوبوس پنت هاوس,LH 1115777-00-A SHOP&WSHR[BDL],HX,M5x21,[88],ZNNI.MAT 1507802-00-B HVCON,MDLSX 1486531-00-A PRYOTECHNIC BATTERY DISCONNET 1004635-00-A کیت میدانی فیوز PYRO — بسته,2RH 1035765-00-D پانورامیک سقف LINK مونتاژ — عقب چپ 1033886-00-E پانورامیک سقف LINK ASSEMBLY — عقب راست 1034356-00-E GUIDE SHOE ASSEMBLY 1-0050MBLYD,600V,باقی مانده,TRUNK LH 1009173-00-E BRKT — TRUNK,MY 1125106-50-G Y叶子板灯 M3 LAMP ASY, دوربین تکرار کننده جانبی (LH) 1125107-50-G Y叶子板灯 M3 LAMP ASY, دوربین تکرار کننده جانبی (RH) 1031683-00-B SHOP&WSHR,HX,M6x25، STL[9.8],CALIPER 1013298-00-A ASY,CON,MAT 1473202-00-A PIN GROMMET,6,0.75-0.95 HL ASY-NO OHC-ALCANTARA CRM 1106015-S7-H COVER ASY PANOROOF BOW PROV BLACK 1039464-04-C COVER ASY PANO ROOF BOW ULTRASUEDE BLK 1039464-06 ROOF BOW 1039464-06 BOW 1039464-06-1039464-06-04-06-01 کلیپ,لاستیک,4WAY 1453379-00-A M3 SAE HEADLAMP FASCIA BRACKET SCREW 1453374-00-A M3 SAE HEADLAMP ECU SCREW 1104335-00-B GROMMET,8× 0.5-0.9 GRIP,لاستیک,4WAY 1104926-00-B GROMMET,8.2× 12.2،1.3 GRIP,2WAY 1453381-00-A M3 BODYSIDE LAMP T-STUD GASKET 1453382-00-A M3 BODYSIDE LAMP CONCET GASKET 1453383-00-A M3 LIFTGATE LAMP T-STUD GASKET-DOUBLEGAGATE-DOUBLEGA500-00-00-01 B LAMP ASY, CHMSL 1131087-00-G 3卡片 KEYCARD, آستین ASY, NFC, M3 1131087-00-F 3卡片 KEYCARD, آستین ASY, NFC, M3 1104284-00-F 3卡片 KEYCARD, NFC, M3 1056770-00-A WASHER LEVEL Sensor 1056771-00-A WASHER LEVEL SENSOR GROMMET 1110164-00-B M3 WASHER PUMP 1056773-00-A WASHER PUMP A WASHER PUMP 1056771-00-A WASHER PUMP GROMMET 1110164-00-B FILLER NECK O-RING 1497892-00-B WASHER TANK NECK MODEL Y 1131028-00-A CAP WASHER BLACK 1490400-00-B WASHER SYSTEM ASSY MODEL Y 1083017-00-A&WSHR,HX,M6x18، STL[88],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45[ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY],MAT 1469611-00-A SEMS[CON],HX,M6-1×28,[98],BLK 1011542-05-A مجموعه سنسور ضربه شتاب 1005274-00-B سنسور ضربه فشار فشار ASSY 1005275-00-A BLT[ب],MAT 1490242-00-A MY WIPER MODULE LHD 1490247-00-A MY WIPER BLADE DR LHD 1490250-00-A MY WIPER BLADE PS LHD 1116490-00-A NUT,HF,M10x1.5,[10],ZNNI 1116646-00-B SHOP&WSHR[FL],M6x27,[88],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,SMAT 1490245-99-A MY ARM&BLADE ASSY DR LHD 1490248-99-A MY ARM&BLADE ASSY PS LHD 1585278-00-A MY WIPER MODULE GROMMET 1507242-00-B HORN ASSEMBLY 1188695-00-A کیت پدال من — پایه LHD BASE 1188695-01-01-AHD - LHD BASE 1188695-01-01-AHD - LHD BASE 1188695-01-01-00, مدل 3 1515037-00-کیت سرویس B MODEL Y — سنسور HVAC 1127502-08-C Val APP USS, شعاعی, ASSY, Sunset Red 1127502-01-D VAL APP USS, شعاعی, ASSY, مشکی جامد 1127502-13-D USS APP RADIAL, DCR, ASSY, DEEP BLUE 1127503-08-C VAL UPA USS, شعاعی, ASSY, Sunset Red 1127503-01-D VAL UPA USS, شعاعی, ASSY, مشکی جامد 1127503-11-D USS UPA RADIAL, DCR, ASSY, PEARL WHITE 1127503-13-D VAL UPA USS, شعاعی, ASSY, آبی عمیق 1129182-00-B ASY,12V BATT و دوشاخه هواکش,M3 1533172-00-B قلاب عقب, بند بند, 12M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00, 1534346-00-یک بند, 12M10x1.50mm 2007059-00-B NUT HF M6-1.00, من, M3 1542795-00-A SHOP,HF,M6-1.0×105,[88],G1009,MAT 1450463-00-A BOLT,HF,M6-1×17[98],[G0110],PTP,TE5 1093060-00-A NUT&WSHR,M8، STL[9],DOUBLE SEMS 1128096-00-B SCR,HF,M8-1.25×20,[کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز],JW-C2 1002731-00-A BAFFLE,JW-C2 1002731-00-A BAFFLE,T2000 1510061-00-C ASY,تسمه GND,12V- DCDC,MY 1508949-00-A SCR,HF,M6x22,[کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز],JW-C2 1002731-00-A BAFFLE,JW-C2 1002731-00-A BAFFLE,آداپتور T2000 1585793-00-A, لوله هواکش, M3, من, چین 2489056-00-B ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,HP THERMAL SUB,MY 1037938-00-A 7mm X 12MM WHITE ONE SIDED CLIP 1063292-00-A 7×12 CLIP,کلیپ OFFSET 1106074-00-C, امگا دوگانه, M3 AC Lines 1101561-00-A CLIP, ایستادگی, 25 MM, HT 157-00219 1046484-00-FR LH 1447650-00-A LH DM Jounce Hose Bracket 1038627-00-A RH DM Jounce Hose Bracket 1038628-00-A LH MANDO BRAK HSE — REAR — LEFT 1088732-00OCE 1088732-000-000 شیلنگ ترمز — عقب — راست 1088733-00-C شیلنگ ترمز JJUNCE RR RH 6006357-00-D Banjo Bolt, نوار روی, 90 DEG 1045235-00-A CLIP,FIR,7×12,BK,TIESTRAP 1098536-00-A CLIP,FIR,7×12,BK,TIESTRAP 1043828-00-A CLIP,OMEGA,25-30mmOD,ردیف ND BLK 1023136-05-D ایالات متحده آمریکا/کانادا — مونتاژ کمربند ایمنی ردیف دوم — CENTER BLACK 1005267-05-C ایالات متحده آمریکا — مونتاژ سگک ردیف 2 — BLACK 1005269-BLACK - BLACK 1005269-05267-05-04-BLACK - BLACK 1005269-05-05-01 -00-B ایالات متحده آمریکا/کانادا/اروپا — براکت کمربند ایمنی ردیف 2 — راست 1022115-00-B پیچ لنگر بیرونی ردیف 2 1024900-00-A پیچ عقب گیر ردیف 2 BOLT BOLT 1120900,ZIPTIE 1489040-04-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,IP,من,WCM000190 GASKET-EXH PP به MANFD جک سیلندر کلاچ Slave,که,PREM,HT PUMP 1100827-00-C ASY,کابل,یو اس بی,1R HUB TO IP,M3 2067956-02-B ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,CENTER CONSOLE,PREM,THUB 1106984-00-B BRKT,IP HARNESS,ROUTING,M3 1015212-00-A CABLE TIE EDGE CLIP 1043671-00-A CLAMP, 7X12, نوار, BLACK 1050036-00-A CLIP, ASY 1026702-00-A CLIP, CABLE CLAMP, 10.2-14mm OD 1063649-00-A CLIP, EDGE, TAPE ON 1099732-00-A Clip, Oval Hole, Standoff, 12.5 MM 1104442-00-A CLIP,EDGE,TAPEON,1-3میلی متر,BK 1104255-00-A CLIP,OFFSET,TAPEON,FIRTREE,7×12,32mm,WH 1034197-00-B CLIP,نوار روی,OFFSET,25میلی متر,6.5mm 1036841-00-A CLIP,FIR,اجزای کارتر,OFFSET,12.5mm 1047344-00-A CLIP,نوار روی,OFFSET,35میلی متر,6.5mm 1037939-00-A CLIP,TAPEON,7×12,BLACK,DOUBLE SIDED 1051409-00-A CLIP,اجزای کارتر,7×12,2.6mm,BK 1032387-00-A CLIP,اجزای کارتر,7×12,2.6mm,BK 1068854-00-A HT 156-00871 1489044-00-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,FR LH DOOR,MS2 1058073-00-B RVT PUSH-PULL 8X18X20.0 1006521-00-A مجموعه واشر مجرای جلو 1039348-00-A سنسور کیفیت هوا 1055747-00-1055747-1055747-00-00,WCM000190 GASKET-EXH PP به MANFD جک سیلندر کلاچ Slave,MY 1489052-00-C HARNESS, RH جلو, در، درب, WCM000190 GASKET-EXH PP به MANFD جک سیلندر کلاچ Slave, MY 1489053-00-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,RR LH DOOR 1489054-00-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,RR RH DOOR 1489055-00-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE,PREM,MY 1489055-02-D ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE,PREM,MY 1489063-01-D ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE,MY 1086957-00-A CLIP, FIRTREE, 6.3-7 HOLE 1046598-00-A CLIP,7× 12، FIR,OFFSET,نوار ON 1489049-00-C ASSEMBLY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,HEADLINER 1489058-10-D ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,جلو,من,WCM000190 GASKET-EXH PP به MANFD جک سیلندر کلاچ Slave,که,ACOIL,HTPMP 1489041-00-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,BODY LT,WCM000190 GASKET-EXH PP به MANFD جک سیلندر کلاچ Slave,PREM 1489042-00-C ASSY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,BODY RT,WCM000190 GASKET-EXH PP به MANFD جک سیلندر کلاچ Slave,PREM 1506643-00-A BRKT,راهنمای مهار,من,ستون B,LEFT 1019619-00-A کابل کش,6اسلات MM,4.6,PA66HS, پایه گل میخ 1029539-00-A HT 157-00083 1057310-00-FR LH 1447650-00-A LH DM Jounce Hose Bracket 1038627-00-A RH DM Jounce Hose Bracket 1038628-00-A LH MANDO BRAK HSE — REAR — LEFT 1088732-00OCE 1088732-000-000 شیلنگ ترمز — عقب — راست 1088733-00-C شیلنگ ترمز JJUNCE RR RH 6006357-00-D Banjo Bolt,7X12، آفست,FIRTREE,کلیپ BK 1047158-00-A, انحراف, باند 1031956-00-A CLIP,STUD MOUNT,TIESTRAP,M6 1489051-01-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,زیر فریم FR,AWD,PB+PM 1004430-00-S ASY,M#/MY 1489059-01-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,RR زیر فریم,PB+PM 1004430-00-S ASY,AND 1078487-00-A کلیپ, سوراخ رزوه ای M6, HT 157-00112 1046227-00-FR LH 1447650-00-A LH DM Jounce Hose Bracket 1038627-00-A RH DM Jounce Hose Bracket 1038628-00-A LH MANDO BRAK HSE — REAR — LEFT 1088732-00OCE 1088732-000-000 شیلنگ ترمز — عقب — راست 1088733-00-C شیلنگ ترمز JJUNCE RR RH 6006357-00-D Banjo Bolt, نوار روی, 90 DEG 1015203-00-B CLIP,FIR,7×12,BK,TIESTRAP 1015200-00-A CLIP,TAPEON,7×12,BLACK,گیره دو طرفه 1102647-00-A,7× 12، تاپئون,55پوشش 1007818-00-B TRIM LIFTGATE TROUGH LH 1021437-00-D TRIM LIFTGATE TROUGH RH 1021438-00-D TAPE,OFFSET,BK 1047469-00-A CLIP,نوار روی,یک طرفه,90 RIGHT 1489060-02-C ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,1R SEAT,LH,PREM,TOS,SBR,M3/MY 1489060-03-C ASY,RR UPPER LINK ASSY 1027421-00-E REAR LINC UPPER SUSPENSION SEMBLY — DUAL MOTOR 1027426-00-C REAR CAM BLOCK — چپ 6008661-00-C بلوک بادامک عقب,1RSEAT,RH,PREM,TOS,OCS,STPS,M3/ MY ​​1489061-00-B ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,NV56 1589061-00-B ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,5اس,صندلی عقب,من,40PERC 1518299-00-B ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,5پشتی مرکزی S,MY 2517067-00-A MY 2R SC HEAT PAD INLINE HARNESS 1525193-00-C Y 2R 5S SEAT HARNESS تسمه الاستیک 2489057-00-B ASY,کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,شیشه,MY 1497847-00-D ASY, من, کنترلر LV PREM, LH 1497846-00-D ASSY, من, کنترلر LV PREM, RIGHT 1497317-00-F ASY. VC FRONT, GEN3 1508179-00-C ASY, REAR BLE 1497327-00-B SHIELD,VCFRONT,MY 1121401-00-C SCR&WSHR,HX,M6x28، STL,CALIPER 1013298-00-A ASY,T2000 1085499-00-A BOLT HF M6x14 STL[109] ZNFL MAT 1108647-00-D 3ACC模块 RADAR, هفت پین عمود 1514448-00-D ASSY, دوربین سه گانه, RVM, MY 1011416-00-B SCR,M3-0.5X8،PH,TRX-T10، STL,تسلا مدل s محور عقب پرتو پیچشی,PATCH 1098383-00-G ASY, دوربین امنیتی, M3/MY 1539475-00-A موتور دمنده HVAC 1494714-99-E مونتاژ ماژول HVAC, مدل Y 1107681-00-A HVAC, فیلتر ترکیبی 1509536-00-B کانال ورودی تازه 1500623-00-A HVAC, محرک بالا و پایین, مدل Y 1500627-00-A HVAC, محرک ورودی, مدل Y 1500640-00-A HVAC, محرک خونریزی, مدل Y 1500645-00-A HVAC, ترمیستور اواپراتور, مدل Y 1500650-00-A HVAC, کانال ترمیستور, مدل Y 1547266-00-C HVAC, مهار, مدل Y 1552079-00-A HVAC, NVH Seal 1552080-00-A HVAC, آب بند تخلیه 1552081-00-A HVAC, آب بند ورودی هوای تازه 1111737-00-A WASHER, 3/8, STL ZN, SEAL 1111738-00-A WASHER, 1/2, STL ZN, SEAL 1111740-00-A WASHER, 3/4, STL ZN, SEAL 1501057-00-A HVAC, J-Nut M6x1.0 1508015-00-A KEPS[FL],HX,M6-1.0,[8],BLK 1011542-05-A مجموعه سنسور ضربه شتاب 1005274-00-B سنسور ضربه فشار فشار ASSY 1005275-00-A BLT[ب] 1552082-00-A M4 Screws, 6 mm external hex, internal T20 1501068-00-A HVAC,2ND ROW FLOOR DUCTING,اصلی, Model Y 1501069-00-A HVAC,2ND ROW FLOOR DUCTING,درست, Model Y 1494175-00-A Radiator, Model Y 1493996-00-A M3, CFM, ISOLATOR KIT 1118811-00-A BOLT HF M6x48 PC109 MAT 1502022-00-C AC Line Assembly, Supermanifold to HVAC 1502020-00-B AC LINE ASY, SUCT-LIQ COMBO, تکرار کننده جانبی, M3 1452640-00-A AC FILL PORT CAP, LOW PRES, 1452639-00-A AC FILL PORT CAP, HIGH PRES, R1234yf 1086494-00-A Bolt,HF,M8x30,STL[109],MAT 1460668-00-A Nut HF M8-1.25,[10],G0110[ب] 1111155-00-فروشگاه,HF,M8-1.25×52,[109],CALIPER 1013298-00-A ASY,SMAT (Dual Slimline to Manifold Bolt) 1501256-00-G AC COMPRESSOR, XXCC 1506443-00-A AC Compressor Bracket Assembly, Model Y 1115661-00-A Cable Tie,200X4.6X2,PA66 1100157-00-B Ancillary Connector Dash Mount Bracket 1533850-00-A BOLT,HF,M8-1.25×72,[88],G1009,M 1532914-00-A BOLT,HF,M6x1.0-50,[88],پوشش آکوستیک کمپرسور AC G0110,MAT 1502213-00-A, مدل Y 1547595-00-B مجموعه سوپرمنیفولد کیت سرویس 1133851-00-G, پمپ خنک کننده 1606746-00-A O-RING, VMQ 70A, 65پیچ X3MM 1107171-00-A, براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E, M4X22 1127414-00-A BOLT,STL 9.8، ZN,M5-0.8×18,[88],کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,MAT 1506803-00-E مجموعه بطری خنک کننده 1506859-00-A Octovalve Assembly 1510047-00-A سنسور PT, سنسور فشار قوی 1510048-00-A PT, شلنگ کم فشار 1501348-00-A (ماژول B), خروجی کولر روغنی FDU 1501332-00-A شیلنگ, شیلنگ ورودی رادیاتور 1501334-00-A, شلنگ HV Batt Return 1501293-00-A, چیلر به باتری, LHD 1077577-00-E TUBE (MDL S 1028688-00-F BATT HTR TOP BRKT), منیفولد جلو, LEFT 1504721-00-A شیلنگ, شیلنگ منبع تغذیه 1504722-00-A, شیلنگ اینورتر FDU به کولر روغن 1501325-00-A (ماژول B), شیلنگ خروجی رادیاتور 1530129-00-A (ماژول B), شیلنگ ورودی FDU 1530123-00-A (ماژول B), تونل باندل 1530128-00-A شیلنگ (ماژول B), تونل به PUMP2 1530118-00-A TUBE (MDL S 1028688-00-F BATT HTR TOP BRKT), BATT RETURN, شیلنگ M3 1077595-00-D (ماژول B), RDU OUTLET 1077585-00-D TUBE (ماژول B), RDU INV به کولر روغن, M3 1537115-00-A LBL,مدل Y VECI AWD آمریکا/کانادا 2020 1465392-00-یک LBL,اطلاعات تایر خالی 1026768-00-B LBL,BLANK STOCK FOR MONRONEY FOR N.A 1077825-00-D 3 L M3/MS/- KAB A/B, LH 1077823-00-G 3 M3/MY — PASSENGER A/B, NAR 1077826-00-D 3R M3/MS/- KAB A/B, RH 1112060-00-B M3 — DAB HARNESS ASSY 1116594-00-B BOLT,EHS,M6x19,[88],کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,SMAT,ADH 1112138-00-C BOLT,EHS,M6x33,[98],G0109، غذا,ADH 1143753-00-A M3-KAB Label 1490551-97-C MY CURTAIN A/B LH 1490552-97-C MY CURTAIN A/B LH 1493782-01-B MY 1R RETRACTOR ASSY, LH, NA 1493783-01-B MY 1R RETRACTOR ASSY, RH, NA 1068130-01-B ATL AT EXTREMES 1090323-01-D M3 -1ST ROW Buckle, BLK 1117250-00-A BOLT,STL 9.8، ZN,7/16× 15، STL,ST ROW RH BLK/FOG 1079278-01-C NA-SEATBELT ASY,ADH 1515051-00-A BOLT[9× 13],7/16کمپرسور 468QL1-8104035 Bracket کمپرسور 468QL1-8104035-01 کمپرسور براکت 468QL1-8104039 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104039-01 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104950 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-01 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-02 کمپرسور Assy 468QL1H-1000950 موتور Assy 468QL1HB-1000950 Engine Assy 468QL-3707950 شمع جرقه Assy 471Q,[109],G0109[ب],PTP 1117247-00-A M3 — M8x1.5 25mm HA70 بست 1099592-00-D 1R, DRIVER OS 1130363-00-B 1R, SBR, جعبه, کلیپ, M3 1493784-01-B MY 2R RETRACTOR ASSY, OTB, که, BLK 1493785-01-D MY 2R RETRACTOR ASSY, CTR, که, BLK 1493786-01-B MY 2R BUCKLE, OTB, BLK 1506020-01-B MY 2R BUCKLE, CTR, BLK 1057091-00-D BOLT&WSHR,HX,M10x30,STL[10.9],JW-C2 1002731-00-A BAFFLE,ZNFL 1117251-00-B M3-M10 2R OTB RETRACTOR FASTENER 1117931-00-A BOLT,HF,M10-1.5×30,[109],کیت فنر و پین کالیپر FR 6008115-00-A کیت چکمه گرد و غبار کالیپر FR 1013027-00-یک کیت پیچ کالیپر بلود 1013049-00- گریس ترمز,MAT 1090322-01-C 3 M3 — DRVR LAP PT 1090324-01-C 3 M3 — PSSGR LAP PT 1117248-00-A BOLT,FH,SHLDR,7/16×28.7,STL[109],ZN 1512876-00-A Restraint Control Module — universal 1129025-00-A BOLT,HF,M6-1.0×30,[88],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,SMAT 1096035-00-A M3 1R SEAT TRACK PS 1128592-00-A SCREW,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,40×16,STL,کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,DELTA PT 1079734-00-C ANTENNA,جی پی اس,RH 1041575-00-B BOLT H CAM M14x2.00×114,M3 1507444-00-D MIMO ANTENNA, MY 1089543-00-H ASY,CENTER DISPLAY,M3 1775000-S0-E TLA,AP3.1.CAR.COMP,من,NA — PROVISIONED 1507350-00-C DRIP.GUARD,CARCOMP,MY 1504492-00-A M3 Car Computer Coolant Plug 1507154-00-D SUBWOOFER ASSEMBLY 1137563-00-A KEPS[CON],HX,M6-1.0,[8],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,PTP 1542768-00-A T2000,SEMS,HF,M6-1.0×24,STL,SNZN 1507152-00-A AUDIO AMP ASSEMBLY, MY 1098737-00-B AUDIO,گوینده,توییتر,M3.0-1.12×10، دلتا PT,25MM 1079741-00-A AUDIO,گوینده,توییتر,فعال,25MM 1466365-00-A DPT,براکت ZNFLAKE 1010917-00-B 12V BATTERY TRAY 1028668-00-E,50-1.8×16,STL,G1109[ب] 1527974-00-تیونر رادیویی C FM/HD 1044521-88-Q با انحراف از قسمت زیرزمینی ASSY, MDL3 1044531-00-B FR SUBF ASSY MDL3/Y 1461643-00-A BOLT,HF,M12-1.75×99,[109],CALIPER 1013298-00-A ASY,CMAT 1461652-00-A SHOP,HF,M10-1.5×36,[109],CALIPER 1013298-00-A ASY,CMAT 1456640-00-A DBL,HF,M14x120 + M10x16، CMAT,[109],ZNFL 1461654-00-A BOLT,HF,M10-1.5×94,[109],CALIPER 1013298-00-A ASY,CMAT 1044575-00-F RR SUBF ASSY, کاملا ایزوله شده,MDLY 1044576-00-B RR SUBF SHR PLT,FR 1044573-00-B RR SUBF SHR PLT,FL 1461657-00-A SHOP,HF,M14-2.0×120,[109],CALIPER 1013298-00-A ASY,CMAT 1188311-00-D FR NUCKLE, LH 1188316-00-D FR KNUCKLE, RH 1111145-00-A NUT,HF,M10-1.5,[10],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,PTP 1064834-00-B BOLT,BH,M10-1.5×59,[10.9],CALIPER 1013298-00-A ASY,مهره SMAT 1109263-00-B&WSHR[SW],M14x1.5,[10],CALIPER 1013298-00-A ASY,PTP 1188386-00-A FR STABAR ASSY 31mm x 4.7MM 1111543-00-A NUT,HF,M12-1.75,[10],کالیپر ترمز جلو با لنت — راست — قرمز 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ 1007794-00-C کالیپر ترمز جلو WITHOUT PADS — RED 1042640-01-F کالیپر ترمز جلو بدون لنت — چپ -00-C کالیپر ترمز جلو بدون لنت — عملکرد قرمز — RIGHT 1007795-01-D BOLT HF M12x1.75×45,PTP 1188341-00-C مونتاژ پیوند جانبی جلوی پایین 1044321-00-G FR UPR CTRL ARM ASSY, LH 1044326-00-G FR UPR CTRL ARM ASSY, RH 1109823-00-B SHOP,HF,M14-1.5×83,[109],CALIPER 1013298-00-A ASY,SMAT 1112245-00-A NUT,HF,M14-1.5,[10],ZNNI 1109912-00-A SHOP,HF,M14-2.0×65، STL[109],CALIPER 1013298-00-A ASY

    فرم درخواست ( ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد )

    نام:
    *
    پست الکترونیک:
    *
    پیام:

    تایید:
    5 + 4 = ?

    شاید شما هم دوست داشته باشید

  • دسته بندی محصولات