قطعات خودرو جیلی

» قطعات خودرو جیلی

  • geely ck TIMING BELT OEM E030000701

    دسته بندی و برچسب ها:
    قطعات خودرو جیلی , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    geely ck TIMING BELT OEM E030000701

    استعلام

    مشخصات فنی

    geely ck TIMING BELT OEM E030000701,Jac timing belt,تسمه تایم را اصلاح کنید,تسمه تایم J5,تسمه تایم s5,تسمه تایم J3,تسمه تایم لیفان,تسمه تایم x60,520 تسمه تایم,620 تسمه تایم,تسمه تایم بزرگ وال,تسمه تایم بال,تسمه تایم هاوال,تسمه تایم h5,تسمه تایم h6,تسمه تایم جیلی,تسمه تایم ec7,تسمه تایم ck,تسمه تایم mk,تسمه تایم پاندا,تسمه تایم gx7,تسمه تایم چری,تسمه تایم تیگو,qq timing belt,تسمه تایم آریزو,تسمه تایم فولوین,تسمه تایم دانگ فنگ,تسمه تایم فنگشن,تسمه تایم سوکون,مینی کامیون dfsk,تسمه تایم چانگان,تسمه تایم eado,تسمه تایم افتخاری,تسمه تایم cs75,تسمه تایم cx35,تسمه تایم jmc,تسمه تایم فورد ترانزیت,تسمه تایم wuling,تسمه تایم شورلت n300,تسمه تایم n200,تسمه تایم فاو,تسمه تایم bestturn,تسمه تایم بایک,تسمه تایم باو,تسمه تایم hafei,تسمه تایم jinbei,تسمه تایم برلیانس,تسمه تایم zhonghua,تسمه تایم h530,تسمه تایم h330,تسمه تایم h320,تسمه تایم zotye,تسمه تایم z300,تسمه تایم z500,تسمه تایم گنو,تسمه تایم فوتون,تسمه تایم byd,تسمه تایم f3,تسمه تایم سایک,تسمه تایم مریخ نورد,تسمه تایم مریخ نورد mg,تسمه تایم baic s3,تسمه تایم FACE,تسمه تایم Howo,تسمه تایم شاکمن,تسمه تایم پادشاهی,تسمه تایم یوتونگ,تسمه تایم joylong,تسمه تایم بالاتر,تسمه تایم اژدهای طلایی,تسمه تایم تویوتا,تسمه تایم هوندا,تسمه تایم هیوندای,تسمه تایم کیا,تسمه تایم نیسان

    E020701005 0 ball
    E020800005 1086000602 Bumper front Geely CK2
    E020900005 1086000603 Pillow left engine 1.5
    E020900101 1086000604 OIL STRAINER GASKET (479کمپرسور 468QL1-8104035 Bracket کمپرسور 468QL1-8104035-01 کمپرسور براکت 468QL1-8104039 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104039-01 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104950 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-01 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-02 کمپرسور Assy 468QL1H-1000950 موتور Assy 468QL1HB-1000950 Engine Assy 468QL-3707950 شمع جرقه Assy 471Q)
    E030000101 1086000605 Duct center right
    E030000201 1086000606 قرقره زمان بندی میل لنگ
    E030000301 1086000607 Timing belt pulley
    E030000401 1036000968 Drive belt (generator belt)
    E030000501 1086000609 TENSION SPRING (479کمپرسور 468QL1-8104035 Bracket کمپرسور 468QL1-8104035-01 کمپرسور براکت 468QL1-8104039 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104039-01 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104950 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-01 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-02 کمپرسور Assy 468QL1H-1000950 موتور Assy 468QL1HB-1000950 Engine Assy 468QL-3707950 شمع جرقه Assy 471Q)
    E030000701 1086000610 تسمه تایم(479کمپرسور 468QL1-8104035 Bracket کمپرسور 468QL1-8104035-01 کمپرسور براکت 468QL1-8104039 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104039-01 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104950 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-01 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-02 کمپرسور Assy 468QL1H-1000950 موتور Assy 468QL1HB-1000950 Engine Assy 468QL-3707950 شمع جرقه Assy 471Q)
    E030000801 1086000611 camshaft timing pulley fastening bolts (479کمپرسور 468QL1-8104035 Bracket کمپرسور 468QL1-8104035-01 کمپرسور براکت 468QL1-8104039 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104039-01 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104950 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-01 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-02 کمپرسور Assy 468QL1H-1000950 موتور Assy 468QL1HB-1000950 Engine Assy 468QL-3707950 شمع جرقه Assy 471Q)
    E030000901 1086000612 Timing belt tension wheel fastening bolt (479کمپرسور 468QL1-8104035 Bracket کمپرسور 468QL1-8104035-01 کمپرسور براکت 468QL1-8104039 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104039-01 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104950 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-01 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-02 کمپرسور Assy 468QL1H-1000950 موتور Assy 468QL1HB-1000950 Engine Assy 468QL-3707950 شمع جرقه Assy 471Q)
    E030100101 1086000613 No.1 Timing belt cover
    E030100101/201/301 Timing belt cover
    E030100201 1086000614 No.2 Timing belt cover
    E030100301 1086000615 No.3 Timing belt cover
    E030200005 1086000616 TIMING BELT TENSIONER COMPONENTS
    E030300005 1086000617 قرقره میل لنگ
    E03295-14012 E03295-14012 FIXED MOUNT,INJECTOR(8A)
    E040000401 1086000618 Shim 2.93 میلی متر
    E040000601 1086000619 CLAMP BOLT,SMW250295 CASING ASSY(کوتاه)M8*25(479Q)
    E040000701 1086000620 FLANGE BOLTM8*35(479Q)
    E040000801 1086000621 TAPPED STUD M6*22(479Q)
    E040100005 1086000622 OIL PUMP ASSEMBLY
    E040110005 1086000624 Crankshaft front oil seal assy
    E050000201 1086000626 water pump pulley(multislot)
    E050000202 1086000627 HEPS PUMP DRIVER PULLEY
    E050000301 1086000799 Shim 2.95 میلی متر
    E050010005 1086000725 Ring exhaust manifold (catalyst)
    E050100005 1086000628 Water Pump Assembly
    E050200201 1086000629 Valve Cover Gasket
    E050200301 1086000630 HOOP,(¢37)(USED WATER PUMP)
    E050200401 1086000631 Gasket oil pump
    E050200501 1086000632 2# WATER INLET PIPE WASHER
    E050210005 1086000633 سنسور دمای آب
    E050210005-1 water temperature sensor
    E060000101 1086000634 Gasket water pump
    E060000201
    E060020005 1086000636 ترموستات
    E060100005 1086000637 Wires to high-kt 1106013241
    E060200005 2060200005 WATER TEMPERATURE SWITCH (8آ)
    E080000010 1037002638 starter assembly
    E080000101 1086000643 Clutch-Starter
    E080000101-01 1086000643 کلاچ یک طرفه استارت (MR479Q、479QA)(CHANGZHOU)
    E090000101 1086000647 Intake manifold gasket
    E090000501 1086000650 The oxygen sensor Geely CK / MK EURO III
    E090100005 1086000654 دینام
    E090100101 1086000655 DYNAMO GOVERNOR,(MR479Q)
    E090100101-1 DYNAMO GOVERNOR,(MR479Q)
    E090111101 2090111101 DYNAMO GOVERNOR,(MR479Q)(Valeo Group)
    E090200005 1086000656 ADJUSTIVE BRACKET,DYNAMO(479Q)
    E090200201 1086000657 Cooling pipe
    E100100005 1086001145 Clutch pressure plate Assembly
    E100200005 1086000660 Clutch friction plate assy
    E100512201 1034001440 شیلنگ خروجی هوا لوله G3228-1119109,VACUUM (479Q)(کوتاه)
    E100512201 1034001440 شیلنگ خروجی هوا لوله G3228-1119109,VACUUM (479Q)(کوتاه)
    E100512301 1034001441 شیلنگ خروجی هوا لوله G3228-1119109,VACUUM (479Q)(بلند)
    E110100101 1086000675 FUEL RETURNING HOSE(479Q)
    E110115005 1086000680 Fuel pressure regulator housing
    E110120005 1086000682 FUEL RETURNING HOSE AND MOUNTING BRACKET(479Q)
    E110200101 1086000683 FIXED MOUNTINJECTION NOZZLE(479Q)
    E110200201 1086000684 FUEL PIPELINE (479Q)
    E110200401 1086000686 COPPER WASHER(479Q)
    E110220005 1086000688 COMPONENTSFUEL INLET HOSE (479Q)
    E110300203 E110300203 IDLE SPEED REGULATOR SEAT
    E110300203-01 1086000697 COMPONENTS,IDLE SPEED REGULATOR SEAT
    E110300301 1086000698 SMD346022 ASSY میل لنگ, IDLE SPEED REGULATOR(479Q)
    E110300401 2110300401 TIE-INCOOLING WATER HOSE
    E110300501 1086000700 Cooling water bypass hose
    E110301001 1086000705 THROTTLE GASKET(MR481QA)
    E110320005 1086000693 THROTTLE BODY COMPONENT(479Q)
    E110512001 1086000711 SHEATH,CARBON CANISTER VALVE(479Q)
    E110512101 1086000712 براکت,CARBON CANISTER VALVE(479Q)
    E11210-15071 E11210-15071 ASSY,CYLINDER HEAD COVER(8A)
    E11400-02130 E11400-02130 CYLINDER BLOCK(8A)
    E120101001 1086000718 Impact sensor (detonation) Geely CK / MK / اف سی
    E120200008 1086000720 High pressure wire components (MR479Q)
    E120205001 1086000721 IGNITION COIL BRACKET
    E120300005 1086000723 spark plug
    E12301-14010 E12301-14010 LEFT MOUNTING BRACKET,موتور(8آ)
    E12305-02030 E12305-02030 ENGINE RIGHT INSULATOR ASSY(8آ)
    E12311-14010 E12311-14010 LEFT MOUNTING BRACKET REINFORCINGPLATE,ENGINE(8A)
    E140000701 2140000701 WITH SPRING WASHER AND EXTENDED NUT(479Q)
    E140001001 2140001001 CUP PACKING(479Q)
    E140020010 1036000973 ASSY,صفحه ضربه گیر درب عقب راست A21-5101981(با براکت)
    E150020005 1086000728 Oxygen Sensor
    E150030005 1086000730 Protection Belt Kit
    E150040005 1086000732 KNOCK SENSOR (MR479Q)、4G18
    E150050005 1086000733 رینگ های آلومینیومی تویوتا
    E150060005 1086000734 چرخ دنده سیاره ای ZL300S1-2405007 Synline Gear Washer ZL300S1-2400002 Hex Lock Muth Nave Shaft Pipe ZL300S1-2400003 Tothed Ring-Nave Shaft Pipe ZL300S1-2405103 Bolt ZL300S1-2405103 Bolt ZL300S1-2405005 Nave End Cap ZL300S1-2400007 واشر پایان Cap ZL300S1-2400006 CAP پایان بخش QT300S52 -2405031 کلاهک انتهای شبستان QDT2405029-LB O'Ring QT300S50-3104001 Nave ZL300S1-3104005 شمع روغن واشر QT300S23-2400018 نیمه شافت چپ نیمه شفت QT300S201-
    E150070005 1086000735 Tap radiator
    E150080005 1086000736 تنظیم کننده, IDLE SPEED (MR479Q)
    E150090005 1086000739 Carbon canister control valve
    E150110005 1086000743 Pressure / temperature sensor in the intake manifold Euro3 1106013163
    E150110010 1086000748 Pressure / temperature sensor Intake air EURO 4
    E150120005 1086000750 Locking valve
    E150130005 1086000751 PB+PM 1004430-00-S ASY,IGNITION(479Q)
    E150140005 fuel pressure regulator
    E17907-14012 E17907-14012 idle air control valve(8آ)
    E17907-14014 E17907-14014 CYLINDER HEAD (8آ)
    E17907-14015 E17907-14015 SENSOR,واحد SMR577266(8آ)
    E17907-14017 E17907-14017 fuel pressure regulator (8آ)
    E17907-14018 E17907-14018 Distributor assembly (8آ)
    E17907-14019 E17907-14019 Oxygen sensor (8آ)
    E17907-14020 E17907-14020 DISTRIBUTOR CAP SUB-ASSY.
    E17907-14021 0 KNOCKING SENSOR(8A)
    E17907-14023 E17907-14023 INTAKE MANIFOLD(8آ)
    E20103011 55787-0616 پیچ فلنج شش گوش(6*16)(479کمپرسور 468QL1-8104035 Bracket کمپرسور 468QL1-8104035-01 کمپرسور براکت 468QL1-8104039 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104039-01 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104950 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-01 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-02 کمپرسور Assy 468QL1H-1000950 موتور Assy 468QL1HB-1000950 Engine Assy 468QL-3707950 شمع جرقه Assy 471Q)
    E20110003 220110003 HEX BOLT M6*12(479Q)
    E20110003 220110003 HEX BOLT M6*12(479Q)
    E20305004 220305004 قفل فلنج شش گوش(479کمپرسور 468QL1-8104035 Bracket کمپرسور 468QL1-8104035-01 کمپرسور براکت 468QL1-8104039 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104039-01 کمپرسور تنظیم براکت 468QL1-8104950 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-01 کمپرسور Assy 468QL1-8104950-02 کمپرسور Assy 468QL1H-1000950 موتور Assy 468QL1HB-1000950 Engine Assy 468QL-3707950 شمع جرقه Assy 471Q)(تمام فلزی)
    E22210-02190 E22210-02190 THROTTLE BODY COMPONENTS (8A)
    E23209-02060 E23209-02060 Fuel injector (8آ)
    E370801021 1017007937 MR481QA starter
    E582001372 1107130002 stepping motor
    E89420-10080 E89420-10080 Manifold pressure sensor (8آ)
    E89424-12010 E89424-12010 Air intake temperature sensor (8آ)
    E89428-10120 E89428-10120 water temperature switch assembly (8آ)
    E90561-08020 E90561-08020 Fuel transfer tube (8آ)
    EC7-EPC Engine protect cover
    ECGCK1 1800505180 engine botton protect
    ECGCK2 1800505180 engine botton protect
    ECGMK 1018004682/1018004683 engine botton protect
    ECGMK-EPC Engine protect cover
    FDJDXB-4G18 4G18 Engine COMPLETE GASKET(1.8L)
    FK.FWB01 201210200 FRONT WHEEL HUB BEARING
    GB898-88 GB898-88 THREADED STUD(8*368*38)
    GB9074.11 GB9074.11 CROSS RECESSED FLAT WASHER(M6×16)
    GB907421.21-88 GB907421.21-88 CROSS RECESSED HEXAGON SELF-TAPPING FLAT WASHER
    GD6187-86 GD6187-86 BOLT(M10*1.25)
    جی ال-03-0012-02 جی ال-03-0012-02 FULL BODY KIT(MK)
    GLCK-00-5603014-000
    JL4G15-DXB-E engine repair kits
    JL4G18D-DXB-E engine repair kits
    JL-4G20 ENGINE REPAIR KITS-Iron
    JL-4G24 ENGINE REPAIR KITS-Iron
    JQ1200833 JQ1200833 THREADED STUD M8*33(FC-1)(USED ON CYLINDER HEAD)
    JQ125B1278F6
    JQ140B12135TF13 JQ140B12135TF13 HEXAGON HEAD BOLT WITH FLAT WASHER(M12*1.25*135)
    JQ140B1230
    JQ140B1280TF6
    JQ140B1495TF13 JQ320B14T13F3 HEXAGON HEAD BOLT WITH FLAT WASHER(USED ON FRONT SUSPENSION AND SLEWING JOURNAL)(اف سی)
    JQ140BD1025
    JQ140C1025TF6
    JQ140C1030TF2
    JQ140C1475TF6Fb
    JQ140C1475TF6Fb
    JQ140CDa1030TF6
    JQ140CDa1030TF6
    JQ140Da0620
    JQ140Db0616
    JQ140Dd0625F31
    JQ142C10110
    JQ142C1025TF2 JQ142C1025TF2 HEXAGON HEAD BOLT WITH ELASTIC WASHER(M10×1.25×25)
    JQ142CE1045 JQ142CE1045 HEXAGON HEAD BOLT WITH WAVEFORM WASHER(USED ON ENGINE RIGHT BRACKET)
    JQ142E0820
    JQ1460616Fo
    JQ1460616Fo
    JQ1460616Fo
    JQ1460616Fo
    JQ1460616Fo
    JQ1460616FO
    JQ1460616Fo
    JQ146C1025 JQ146C1025 HEXAGON HEAD BOLT WITH ELASTIC WASHER AND FLAT WASHERM10×1.25×25(CK-1)
    JQ146CDB1025 JQ146CDB1025 HEXAGON HEAD BOLT WITH ELASTIC WASHER AND BIG FLAT WASHERM10×1.25×25
    JQ146DB0616
    JQ146DB0616
    JQ146Db0625
    JQ146Db0630
    JQ146Db0630
    JQ146DB0825A
    JQ146Db0835A
    JQ1470616
    JQ147Da0616
    JQ147DA0620F31
    JQ1480612
    JQ1490620
    JQ1500825TF6Fb
    JQ1840818
    JQ1840818
    JQ1840818
    JQ184A drive shaft nut
    JQ184A-set CV joints and wheel hub mounting kit
    JQ184B12135TF6
    JQ184B1225 JQ184B1225 HEX FLANGE BOLT(M12×1.25×25)
    JQ184B1235
    JQ184B1250TF6
    JQ184B1260 JQ184B1260 HEX FLANGE BOLT(M12×1.25×60)

    فرم درخواست ( ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد )

    نام:
    *
    پست الکترونیک:
    *
    پیام:

    تایید:
    1 + 8 = ?

    شاید شما هم دوست داشته باشید

  • دسته بندی محصولات